2600 Vác, Fürdő lépcső u. 3

Szállások Vác városában
Wellness csomagok Vác városában

Remete-Pince Étterem Vác vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Nem rég voltunk az étteremben, sajnos nagy csalódás volt! Az ételek és a kiszolgálás is elszomorító. Az étlapon megtévesztően szerepelt a "Libasült áfonyamártással" nevű étel, hiszen alatta angolul az állatnak a mellrésze volt feltüntetve - valamint eddig mindig mellhúst kaptunk, szépen tálalva -, ezért meglepődtünk, hogy csontos, helytelenül tisztított combot kaptunk mellfilé helyett.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Az étteremnek van egy gyönyörű virágokkal tarkított külső része és egy hangulatos pince része. Ez utóbbi elég kicsi, így érdemes akkor menni, amikor jó idő van és a kerthelyiséget lehet használni. Az általunk választott ételek finomak voltak, bár a bablevessel voltak problémák. A bab nagyon kemény volt. A társaság férfi tagja szerint az adagok lehettek volna nagyobbak.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Világ Vigalom alkalmával jártunk ott. Telefonon előre rendeltem asztalt, amit teljesítettek. A kiszolgálás gyors és jó volt, az ebéd nagyon finom, bőséges,vendégeimnek is nagyon ízlett. A kerthelyiség csodaszép, tele virággal, jó volt ott ebédelni. Az italok is finomak voltak. A kilátás a Dunára is nagyon szép volt. Remélem, máskor is ilyen jó tapasztalatunk lesz itt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A foglalás fogalmát sem volt kedvünk megmagyarázni nekik miután 3 héttel előre kértünk asztalt tőlük. 15 emberrel megérkeztünk, a helyen azonban ültek. Nem lett volna probléma ha kedvesek viszont a kért várakozás teljesítése közben hisztisnek neveztek minket így gyors hátraarccal távoztunk. Nekik is ilyen jó kiszolgálást kívánok máshol.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Pünkösd vasárnap szerettünk volna ünnepelni, ebédelni az étteremben. Pénteken, interneten lefoglaltam, du. 14 órára azt az asztalt, ahol többször ettünk már, rálátással a Dunára. Visszajelzés nem érkezett, ezért szombaton telefonon megerősítést kértem. Vasárnap délelőtt megérkezett a netes email is.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Már régóta terveztem, hogy egyszer kipróbálom az éttermet, és úgy döntöttem a ballagásom megfelelő alkalom lesz rá. A családom Baranya megyéből jött hozzám és a nagy út és a hosszú ballagás miatt nagyon megéheztek és féltem, hogy nem leszünk megelégedve a hellyel, de mindenki el volt ájulva mind a felszolgálástól, mind az ételektől.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Ünnepek alkalmával rendszeresen járunk hozzátok. A nagyfiam ballagási ebédjét is ott tervezzük tartani. Húsvét hétfőn az előre egyeztetett időpontban megérkeztünk, és az emberáradaton átvergődve magunkat helyet foglaltunk. A kaja isteni volt, de ez nem egy rendkívüli dolog, ami inkább említést érdemel, az a lányok hihetetlen összeszedettsége, együttműködése a vendég jó közérzete érdekében.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Barátokkal egy kirándulás keretein belül tévedtünk erre. A lehető legszerencsésebben alakult az aznapi program. Remek hangulatban telt a nap és a megkoronázása volt a Remetében elköltött vacsora. A kiszolgálás kifogástalan volt, a lányok tündériek, az ételek mennyeiek. Azóta visszajáró vendégek vagyunk. Köszönjük szépen.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Váci kirándulásunk alkalmából a mai napon itt ebédeltünk. Jól döntöttünk. Csodálatos környezet, rengeteg virág, ízléses teríték, és leírhatatlanul bőséges és ízletes ételek. A kiszolgálás gyors, és kifogástalan. A spárgával töltött csirkemelll snidling-mártással fenséges volt. Mindenkinek ajánlom, nem fog senki csalódni.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vác legjobb étterme, mind ételek mind pedig hangulat terén. A kiszolgálók nagyon kedvesek és közvetlenek. Legutóbb zárás előtt fél órával érkeztünk és ez sem okozott problémát egy egész menü tekintetében sem.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.248 - 17.183,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.358 - 98.456,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.371 - 32.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Visegrád Vendégház
2020.08.23. - 2021.07.13.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.145 - 31.810,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Hotel Honti
2020.07.13. - 2021.01.03.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.104 - 24.485,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.

Szállodák Vác környékén
Royal Club Hotel Vác
Tó Wellness Hotel Vác
City Hotel Unió  Vác
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Remete-Pince Étterem VácX