2600 Vác, Fürdő lépcső u. 3

Szállások Vác városában
Wellness csomagok Vác városában

Remete-Pince Étterem Vác vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Nem rég voltunk az étteremben, sajnos nagy csalódás volt! Az ételek és a kiszolgálás is elszomorító. Az étlapon megtévesztően szerepelt a "Libasült áfonyamártással" nevű étel, hiszen alatta angolul az állatnak a mellrésze volt feltüntetve - valamint eddig mindig mellhúst kaptunk, szépen tálalva -, ezért meglepődtünk, hogy csontos, helytelenül tisztított combot kaptunk mellfilé helyett.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Az étteremnek van egy gyönyörű virágokkal tarkított külső része és egy hangulatos pince része. Ez utóbbi elég kicsi, így érdemes akkor menni, amikor jó idő van és a kerthelyiséget lehet használni. Az általunk választott ételek finomak voltak, bár a bablevessel voltak problémák. A bab nagyon kemény volt. A társaság férfi tagja szerint az adagok lehettek volna nagyobbak.

copfika TOP szállásértékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Világ Vigalom alkalmával jártunk ott. Telefonon előre rendeltem asztalt, amit teljesítettek. A kiszolgálás gyors és jó volt, az ebéd nagyon finom, bőséges,vendégeimnek is nagyon ízlett. A kerthelyiség csodaszép, tele virággal, jó volt ott ebédelni. Az italok is finomak voltak. A kilátás a Dunára is nagyon szép volt. Remélem, máskor is ilyen jó tapasztalatunk lesz itt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A foglalás fogalmát sem volt kedvünk megmagyarázni nekik miután 3 héttel előre kértünk asztalt tőlük. 15 emberrel megérkeztünk, a helyen azonban ültek. Nem lett volna probléma ha kedvesek viszont a kért várakozás teljesítése közben hisztisnek neveztek minket így gyors hátraarccal távoztunk. Nekik is ilyen jó kiszolgálást kívánok máshol.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Pünkösd vasárnap szerettünk volna ünnepelni, ebédelni az étteremben. Pénteken, interneten lefoglaltam, du. 14 órára azt az asztalt, ahol többször ettünk már, rálátással a Dunára. Visszajelzés nem érkezett, ezért szombaton telefonon megerősítést kértem. Vasárnap délelőtt megérkezett a netes email is.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Már régóta terveztem, hogy egyszer kipróbálom az éttermet, és úgy döntöttem a ballagásom megfelelő alkalom lesz rá. A családom Baranya megyéből jött hozzám és a nagy út és a hosszú ballagás miatt nagyon megéheztek és féltem, hogy nem leszünk megelégedve a hellyel, de mindenki el volt ájulva mind a felszolgálástól, mind az ételektől.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Ünnepek alkalmával rendszeresen járunk hozzátok. A nagyfiam ballagási ebédjét is ott tervezzük tartani. Húsvét hétfőn az előre egyeztetett időpontban megérkeztünk, és az emberáradaton átvergődve magunkat helyet foglaltunk. A kaja isteni volt, de ez nem egy rendkívüli dolog, ami inkább említést érdemel, az a lányok hihetetlen összeszedettsége, együttműködése a vendég jó közérzete érdekében.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Barátokkal egy kirándulás keretein belül tévedtünk erre. A lehető legszerencsésebben alakult az aznapi program. Remek hangulatban telt a nap és a megkoronázása volt a Remetében elköltött vacsora. A kiszolgálás kifogástalan volt, a lányok tündériek, az ételek mennyeiek. Azóta visszajáró vendégek vagyunk. Köszönjük szépen.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Váci kirándulásunk alkalmából a mai napon itt ebédeltünk. Jól döntöttünk. Csodálatos környezet, rengeteg virág, ízléses teríték, és leírhatatlanul bőséges és ízletes ételek. A kiszolgálás gyors, és kifogástalan. A spárgával töltött csirkemelll snidling-mártással fenséges volt. Mindenkinek ajánlom, nem fog senki csalódni.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vác legjobb étterme, mind ételek mind pedig hangulat terén. A kiszolgálók nagyon kedvesek és közvetlenek. Legutóbb zárás előtt fél órával érkeztünk és ez sem okozott problémát egy egész menü tekintetében sem.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.12.12. - 2020.03.11.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
2019.12.26. - 2019.12.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 18.776,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.118,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.12. - 2019.12.12.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 21.525,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 9.831,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2019.06.25. - 2021.06.07.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, szilveszteri gálavacsorával, zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.30. - 2020.01.01.

Szállodák Vác környékén
Libra Hotel Vác
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Vác
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Vác
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Remete-Pince Étterem VácX