Dallas Étterem Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Dallas Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2022. május 29.gyerekekkel járt itt
Tegnap tértünk be a családommal,a fiam szülinapjára ebédelni. Az asztal,olyan retkes volt,hogy át kellett törölnünk. Kihozták az étlapokat,amelyek inkább egy fejes salátára hasonlítottak,az összes oldala kiszakadt a helyéről. . . Kértünk,dr. peppert,ami a tesco-s gagyi változat,a legolcsóbb.
2022. január 30.barátokkal járt itt
A legamerikaibb étterem Budapesten, azon belül is Óbuda külsőbb részén, megközelítés autóval lehetséges, buszmegállót nem láttam a közelben. Az étterem előtt önkiszolgáló benzinkút üzemel. Az éttermet pontosan úgy alakították ki, mint az amerikai filmekben az autóutak melletti moto-bisztrókat.
Dallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Étel/italDallas Étterem Budapest - Étel/italDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - MosdóDallas Étterem Budapest - MosdóDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. december 28.gyerekekkel járt itt
Steak éttermet keresve jutottunk el az étterembe, ahol december elején ebédeltünk. Terrence Hill neve garancia - gondoltam én, hisz az étteremben evett pár éve, nagy felhajtás mellett. . . Nagy reményem volt, hogy az általam igen kedvelt country zenét hallok majd két órán át, de nem így volt, csalódásomra.
2019. április 7.barátokkal járt itt
Szerintem ennek az étteremnek sötétedés után van nagy hangulata jók a fények. Tetszett a belső része de már más is írta,hogy a tucc-tucc zene sokat levon a hangulatból. Én is valami "Amerikásabbra"számítottam. Az ételek ízlettek. A desszert csalódás volt. Eleve sajttortát szerettem volna az nem volt de az amerikai palacsinta az nekem nagyon nem jött be nagyon fura tésztája volt.
Átlagos 2017. október 19.a párjával járt itt
Régóta szerettem volna eljutni az étterembe megkóstolni az ételeket. Hatalmas Amerika rajongó vagyok így amikor végre sikerült eljutnom az étterembe azt hittem hogy majd egy kis Amerikába fogok csöppeni. Hát sajnálatos módon nem. . . A dekoráció,díszítés mind rendben volt de én vártam volna hogy “amerikai zene” szóljon a háttérbe pl country ne pedig tucc-tucc sajnos már ez teljesen lehangolt.
Kiváló 2017. január 16.a párjával járt itt
Szerencsésnek mondhatom magam mert jártam Amerikában és a szívem csücske lett, ezért szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Bár nem mondható olcsónak, de igazi Texasi hangulattal várja vendégeit a 80-as évek legsikeresebb tv sorozatáról elkeresztelt étterem. A színvonal magas, az ételek finomak és fellelhetők az eredeti amerikai ízek, a kiszolgálás gyors és kiváló.
2016. november 2.a párjával járt itt
A párommal jártunk itt, mert épp a környéken voltunk. Ő már sokat mesélt a helyről, ezért most, hogy alkalom nyílt, betértünk. Kellemes volt a hely, és hétköznap ebédidő lévén annyira zsúfolt sem volt. A hamburgerrel mindketten elégedettek voltunk, a körtés-gyömbéres limonádé pedig fantasztikus volt.
Kiváló 2016. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Jó minőségű volt az étel. Nagyon szép a hely. Gyors volt a kiszolgálás. A kisfiamnak tetszett, hogy mindenre rá volt írva a hely neve, még a hot-dog kiflire is ételfestékkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 9.családjával járt itt
Sokszor hallottam a helyről,de csak mostanában jutottunk el addig, hogy kipróbáljuk. A környezet és a belső kialakítás nagyon tetszik. Nekem hiányzik a hangulathoz tökéletességéhez egy wurlitzer, hogy ne tucc-tucc zene menjen. Amivel máshol még nem találkoztam, az az asztalra helyezett elektronikus pincérhívó. Kiváló ötlet!
Szörnyű 2016. április 23.a párjával járt itt
Óriási csalódás, a hamburgerben a hús cipőtalpra hasonlított leginkább. Agyonsütött és kemény volt az egész. A kéksajt alig volt érezhető. Ettem már hamburgert Amerikában több helyen is, ott ezt senki nem enné meg az biztos.A Mekivel jobban jártam volna, ott legalább az ár-érték arány stimmel.
Dallas Étterem Budapest a térképen
1037 BudapestZay u. 5.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, diszkó, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll, funky
Soproni, Dallas