andi64

andi64 adatlapja

Regisztráció2014.01.02
Utoljára itt2016.11.20

Kiváló 2014. november 3.a párjával járt itt
Ötödik alkalommal jártunk a szállodában és most sem csalódtunk. A Zsuzsanna szárnyban szálltunk meg. A szolgáltatásokkal úgy a wellness mint az étkezések, maximálisan meg voltunk elégedve. A tisztaság kifogástalan volt és mindennap kérés nélkül ürítették a szemetest is. A személyzet figyelmes, udvarias.
2014. január 5.a párjával járt itt
Közvetlen karácsony után töltöttünk itt 3 éjszakát és igazán kedvező áron. A szálláshely nagyon szép környezetben van, nyugodt csendes. A wellness részleg is tetszett, nem volt zsúfolt és nagyon jó az élménymedence. A személyzet kedves, segítőkész, a szobával sem volt semmi gond.
2016. január 28.a párjával járt itt
A szálláshely felnőttbarát minősítése vonzott ide minket a párommal december végén. A nyugodt pihenést a fűtésrendszer hangos zaja szinte egész éjjel zavarta az első nap. A recepción udvarias ígéretet kaptunk, hogy történik ez ügyben valami. Sajnos a zaj nem szűnt meg csak ritkult. A szoba kényelmes volt, az ételek finomak voltak és nagy volt a választék.