Art Hotel Szeged Szeged ★★★★

Art Hotel Szeged Szeged
6720 Szeged, Somogyi u. 16.

Art Hotel Szeged Szeged a térképen

Art Hotel Szeged Szeged értékelése:

6. helyezett a 68 szegedi szállás közül
41. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Art Hotel Szeged Szeged képei

Art Hotel Szeged Szeged

Art Hotel Szeged Szeged vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda szép és igényes. Amiatt voltunk csak csalódottak, mert nem jelezték előre, hogy a wellnessben a jacuzzi nem üzemel és mivel ez az egy vizes alkalmatosság van a wellnessben, így hiányzott. Mindenki kedves volt és a szálloda is frekventált helyen van. A Szilveszteri programok és a gálavacsora is maximálisan jó volt. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. január 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szakított pozitív tapasztalatainak megosztására. A szálloda munkatársai igyekeznek mindent megtenni a vendégek kényelmének érdekében, hogy elégedetten távozzanak az Art Hotelből.
Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismételten Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel, Art Hotel Szeged csapata
Barta Viktor (Art Hotel Szeged)

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Remekül kialakított hotel, kényelmes szoba, készséges személyzet. A wellness szerintem egyáltalán nem kicsi, hiszen ez nem egy nagy szálloda, kifejezetten hangulatos, bár a jacuzziban picit jobban érződött a kelleténél a vízfertőtlenítő szaga. Az étteremben nem jártunk, mert elsősorban más vendéglőkre voltunk kíváncsiak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A szalloda nagyon jo helyen van es szep. A wellnes reszleg sajnos nagyon kicsi. De kellemes idotoltes volt, egyeduli bosszanto dolog, hogy a revepcio munkatarsai egymasnak segitenek - lathato modon nincsnek jol betanitva - es a vendeg addig varakozik mig ketten egyutt olyan dolgot inteznek amihez nekunk semmi kozunk. A rendszer is bonyolultnak tunik annyit kell kattintgatni.
Válasz az értékelésre - 2017. január 19.
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy időt szakított szállodai tapasztalatainak megosztására. Vendégeink véleményére kiemelt figyelmet fordítunk, ezért mindig szívesen fogadjuk észrevételeiket.

A kiváló belvárosi elhelyezkedésnek sajnos a csekély rendelkezésre álló hely a kompromisszuma, viszont a wellness részleg kialakításakor igyekeztünk a lehető legtöbb pihentető szolgáltatást lehetővé tenni az Önök részére!
Barta Viktor (Art Hotel Szeged)

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lányommal egy éjszakát töltöttünk a szállodába és jól éreztük magunkat. A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Nagyon kedves,udvarias a személyzet. A szoba tiszta,hangulatos és jó meleg volt. Amit hiányoltunk az a minibár volt. Az ásványvíz így kicsit langyos volt. Gondolom nyáron ez még kellemetlenebb.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
A hotel a belváros szívében, mindenhez közel fekszik, ennek ellenére a szoba viszonylag csendes volt. A személyzet udvarias, segítőkész. A reggeli választék megfelelő volt, de maga a helyiség nagyon hideg. Az a la carte ételek minősége nem tükrözték a szálló színvonalát, sajnos alul múlták, ráadásul a választék nagyon szegényes, kisgyereknek megfelelő ételt nem tartalmaz.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk itt. A recepción a ki-be jelentkezés gyors volt és zökkenőmentes. A szoba tágas, még pótággyal is, csendes, tiszta. Kaptunk kávé-tea-ásványvíz bekészítést. A csomaghoz tartozó welcome drink és a szállodalogós kis ajándékok elmaradtak, pedig a foglalás visszaigazolásakor külön fel is kellett hívni rá a figyelmet, hogy kimaradt.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jöttünk az Art Hotelbe, s most is nagyon jól éreztük magunkat. Először karácsonyozni, most pedig a Szabadtéri előadására. A 102-es szobát kértük újra, és kaptuk is. Számunkra nagyon jó elrendezésű a szoba, ezért választottuk újra. Ami kicsit furcsa, hogy kevés a magyar adó a TV-n. A megszokott adóinkat nem találtuk, de sok német, orosz, török, s az Al Jazira adásokat igen.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Kellemes 3 napot töltöttünk Szegeden. A személyzet udvariasan mindenben segítségünkre volt. A szoba tiszta, légkondicionált. A szálloda berendezése, színvilága vidám jó hangulatot áraszt. A reggelik finomak voltak és nagy volt a választék. A szálloda a Dóm szomszédságában van. A gyalogos városnézőknek is kiváló, de teremgarázs is a vendégek rendelkezésére áll.
Válasz az értékelésre - 2017. január 6.
Kedves Vendégünk, Köszönjük, hogy időt szánt véleményének megosztására. Nagyon örülünk, hogy szállodánk elnyerte tetszését és ennyire elégedett volt személyzetünk munkájával és szolgáltatásainnkal. Bízunk benne, hogy hamarosan, szegedi látogatása alkalmával ismét vendégül láthatjuk Önt! Üdvözlettel, Art Hotel Szeged
Pusztai-Szőry Anett (Art Hotel Szeged)

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
Már több szállodában megfordultunk Magyarországon, úgy érzem most találtuk meg a legjobbat. Nagyon szép, tiszta, tágas erkélyes szobát kaptunk, szép fürdőszobával, nagyon tetszett a világítás, ugyanúgy az éttermi részben és a szálloda előtt is. Központi elhelyezkedése, parkolási lehetőség a mélygarázsban is tökéletes. A reggeli választékos, a személyzet kedves.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeged látogatása régóta szerepelt a bakancslistámon, így ahogy megérkezett a márciusi jó idő, barátnőm javaslatára foglaltunk az Art Hotelben szobát 2 éjszakára. Az elhelyezkedése hibátlan: a Dóm mellett, a város központjában. Éttermek, cukrászdák, színház, tömegközlekedés, minden karnyújtásnyira van, ráadásul a város tiszta, barátságos; öröm sétálni ott.

Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.485 - 11.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 15.345,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Tisza Alfa Hotel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.18-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Tisza Sport Hotel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 27.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.21-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.21-ig
Szeged
Napi árak, ellátás nélkül, Ellátás nélkül, reggelivel, Reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szabadtéri Nyári Hétvégék Szegeden (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzegedX