Aniko710

Aniko710 adatlapja

Regisztráció2016.02.15
Utoljára itt2016.02.25

Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Kellemes étterem, talán a legjobb a környéken! Szívesen járunk vissza. Az egyetlen negatívum, hogy egy kicsit túlzsúfolt, sok az asztal, viszont teltház esetében sem kell sokat várni az ételekre. Mindenképpen ajánlom mindenkinek, nagyon ízletesek az ételek és mindig van változó napi ajánlat.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Tágas szép szobák, jó elhelyezkedés és kiváló kültéri forró medence! Imádtam a nem túl meleg áprilisi estékben kinn üllni és úszkálni a gőzölgő termálvizes medencékben, igazi élmény volt. A vacsora kínálatát egy kicsit keveslettem egy 4 csillagos szállodáéhoz képest, de az ízekkel és a reggeli választékkal elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Egy szép, modern szálloda a Mátrában, csodás kilátással a Kékestetőre. Októberben jártam itt a párommal, sajnos az idő nem igazán kedvezett nekünk, de utolsó nap feloszlott a köd és gyönyörködhettünk a csodás tájban. Pihenésre kiváló hely, szép wellness résszel, tágas beltéri medencével és egy kissé hideg kinti jakuzzival.