Magán Zoo Felsőlajos

Szállások Felsôlajos városában
Wellness csomagok Felsôlajos városában

Magán Zoo Felsőlajos vélemények

2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 24.
Én már a családommal, sőt most már a rokonokkal is, ide járok az állatkertbe. Nagyon barátságos, szép hely. Szeretjük az állatokat és az állatok közelsége megnyugtató. Látszik, hogy törődnek velük és emberhez vannak szokva az állatok. Mindenkinek van kedvence, nekem a kis Csoki Csacsi, nagyon szeretem őt, minden állatot imádok, de Ő az én vigaszom, ott vagyok, mindig megölelgetem és minden bánatom elfelejtem akkor.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két hónapja jártam az állatkertbe és azóta minden héten látogatója vagyok. Budapestről megyek,családdal. Szeretjük az állatokat,az állatok közelsége csodálatos:))))
Most, a kis csacsi a kedvencem,nála sokat időzöm,mert meg simogathatom. A lányom a tigriseket imádja,férjem ,pedig a makikat szereti,de a púpos teve is kedvenc.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Vasárnap ebéd után mentünk Kecskemétről. Rövid autózással elérhető, nincs tömeg, tetszett a játszótér is. Szépek az állatok, tágasak a kifutók, rendezett a környezet. Mi 2 kisgyerekkel mentünk, nagyon élvezték (17 hónapos és 6 éves). Sok patás állatot megetettek, csevegtek a papagájokkal. Gratulálok az ott dolgozóknak, látszik a sok munka. Szuper hely!

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Jól megtalálható,bár eldugott helyen található hely,parkolóhely van,a bejárat közelében,nagyon tetszett a nyitottabb rész ahol a kecskéket, csacsikat,pónikat meg lehet simogatni. A két teve gyönyörű,meg tudtuk őket is simogatni. Viszont a kis oroszlánok kifutója szerintünk nagyon siralmasra sikeredett,a rácsoktól alig látni őket-a kordontól túlságosan is távol eső helyen,illetve a "berendezése"is nagyon sivárnak tűnt.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Felsőlajoson és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.07. - 2021.04.07.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.640 - 66.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.360 - 37.120,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.06.30.

Szállodák Felsőlajos környékén
Libra Hotel Felsőlajos
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Felsőlajos
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Magán Zoo FelsőlajosX