Don Roberto Pizzéria Budapest
1134 Budapest, Róbert Károly körút 40.

Don Roberto Pizzéria Budapest a térképen

Don Roberto Pizzéria Budapest vélemények

Kôszeg
Gyöngyös

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Évek óta működő, a környéken kiszállítást is vállaló olasz étterem és pizzéria Angyalföldön, különösen forgalmas, jó megközelíthetőségű helyen az Árpád híd metróállomás közelében. A bejárat a forgalmas Róbert Károly körútról nyílik. Az első teremből, ahol a bárpult is található, hátra még nyílik egy sokkal nagyobb, tágas vendégtér.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nyitástól követem az étterem változásait, és a választékát. Nagyon sok éve mondom, hogy a legjobb pizzát itt lehet enni, és ezt még nem döntötte meg nálam semmi. Még emlékszem az aprócska helyre, ahol csak pár pad volt, de kemencében sütötték a pizzát. Nem véletlen nem is igen mentünk máshová pizzát enni. Aztán nőtt és szépült a hely.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Az utobbi hetekben ketszer jartunk az etteremben. A Robert K körut nem a legkedvezöbb helye az ettermeknek. A kiszolgalas kedves, gyors, figyelmes. Elsö alkalommal pizzat ettunk. Nekunk erösebb fuszerezes hianyzott, pl oregano, timjan. Elkelne az asztalokra kikeszitett so es paprika melle mas fuszer is. Masodjara marhahusbol, csirkeböl rendeltunk.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Főként gyors ebédre szoktunk ide beülni kollégáimmal hétköznapokon, mert a környék kantinjaihoz képest jóval magasabb színvonalú ételeket kínál eléggé kedvező áron. Lokáció szempontjából. . . nos, Róbert Károly krt. Nem a kerület legelőnyösebb része, és kívülről észre se lehet venni, hogy amúgy egy elég kulturált étterem lapul itt, főleg, hogy egy dohánybolt mellett helyezkedik el.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
Először jártam a Don Robertoban és kellemes csalódás volt. A környéken jártunk, éhesek voltunk. . . a párom mondta, hogy úgy hallotta jó a pizzájuk, próbáljuk ki. Elsőre nem volt túl szimpatikus, el is gondolkodtam rajta, hogy nem kéne itt enni. . . de belépve kellemes légkör fogadott. Érkezésünk után kicsivel egyre több vendég érkezett, ami megnyugtató volt.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Többször rendeltünk már tőlük házhozszállítással. A leveseik számunkra ízben, állagban, sűrűségben messze a legjobbak. Most karácsony előtt úgy döntöttünk, hogy személyesen is felkeressük a helyet. A pizzéria kívülről nem túl bíztató, és belülről is elég szűkös, de a személyzet barátságos fogadtatása miatt szinte nem is foglalkoztunk ezzel.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 6.
Hát ide már évek óta járunk, mert útba esik jövet-menet. Elég pici hely, messziről nem is tűnik fel, hogy van itt egy pizzéria. Kívülről nem túl biztató, de nagyon sokan járnak ide, mert elég jó a konyhájuk. A pizzák nagyon finomak (még egyszer sem csalódtunk), elég jó árban vannak ezért sok kisgyerekes család is megfordul itt, megvan a törzsközönsége.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.395,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.590 - 13.061,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 18.950 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2020.12.22.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.768 - 19.239,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Don Roberto Pizzéria BudapestX