Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest
1062 Budapest, Váci út 1-3.

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest a térképen

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest értékelése:

étterem, pizzéria

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Névnapom alkalmából kerestük fel a WestEndben található olasz Vapiano éttermet. Ami számomra újdonság volt a többi étteremhez képest, az a chipkártyás rendszer. Belépéskor megkaptuk a kártyákat, és elindultunk a látványkonyha felé. Ebédidőben mentünk, de körülbelül 15-20 perces várakozás után sorra is kerültünk.

Goranna TOP szállásértékelő
Goranna TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Régi terv volt, hogy végre eljutok egy Vapianoba, s most valóra vált. Viszont, lehet, hogy pont a nagy elvárás miatt, csalódnom kellett. . . . Előttem már leírták a hiper-szuper rendelési menetet, az tetszett. Ami mellbevágott, hát az az árak voltak. Kissé túlárazottnak tartottam a helyet és az ételeket.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok barátom már mesélt erről az étteremről, de egyszerűen eddig nem jutottam el ide. Így a mai napon, Anyukámmal, névnapom keretein belül jutottunk el. Nagyon meglepett ez a modern kiszolgálás rendszer. Kapunk egy mágnes kártyát és arra írják fel a fogyasztásunk, amivel a legvégén kell a pénztárnál fizetni. Tetszik, hogy külön vannak szedve a különböző étel típusok.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Vapiano mióta egyszer bele csöppentünk ebbe a friss csodába azóta Budapesten is ellátogattunk az össze éttermébe sőt Belgrádban is megcsodálhattuk az olasz temperamentumos kiszolgálás és az étel elkészítését. A friss hozzávalók már olyan elcsépelt szó hogy a tészta gyártást is ott és sk készítik kiadagolva tárolják akkor főzik és keverik tálalják és szervírozzák.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Regota jarok a Vapianoba,mert viszonylag gyorsan,minosegi etelt kapok,bar ami az ar/ertek aranyat illeti,kicsivel tobbet kernek erte velemenyem szerint,mint amilyen a hely maga,illetve a kiszolgalast tekintve,foleg,hogy gyorsetterem es meg kell varni amig elkeszul,viszont eddig barmelyik etelt valasztottam mindegyik izlett,ezert is terek vissza idonkent.
Cegléd
Gyöngyös

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hétvégi vásárlási láz keretében a Vapianoban is lehetett kedvezményesen étkezni, ez adta az apropót, hogy a lánc Westendben lévő éttermét felkeressem. De ez valóban csak az ötletadó volt, mert a kuponnal választható ételt nem szeretem, így mást akartam választani.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk párommal a Vapianoként elhíresült (német) olasz gyorsétterembe. Eddig mindenkinek csak dicsértem, igaz eddig csak a Deák Ferenc tértől nem messze található éttermükben jártunk. Hogy összekössük a hasznosat ( vásárlást) az élvezettel, gondoltuk itt ebédelünk a hosszú hétvége egyik napján.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.120 - 20.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.05.29.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.05.29. - 2020.09.02.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.627 - 17.931,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 16.606,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.12.05.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Vapiano Étterem - WestEnd City Center BudapestX