Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest
1062 Budapest, Váci út 1-3.

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest a térképen

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Névnapom alkalmából kerestük fel a WestEndben található olasz Vapiano éttermet. Ami számomra újdonság volt a többi étteremhez képest, az a chipkártyás rendszer. Belépéskor megkaptuk a kártyákat, és elindultunk a látványkonyha felé. Ebédidőben mentünk, de körülbelül 15-20 perces várakozás után sorra is kerültünk.

Goranna TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Régi terv volt, hogy végre eljutok egy Vapianoba, s most valóra vált. Viszont, lehet, hogy pont a nagy elvárás miatt, csalódnom kellett. . . . Előttem már leírták a hiper-szuper rendelési menetet, az tetszett. Ami mellbevágott, hát az az árak voltak. Kissé túlárazottnak tartottam a helyet és az ételeket.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok barátom már mesélt erről az étteremről, de egyszerűen eddig nem jutottam el ide. Így a mai napon, Anyukámmal, névnapom keretein belül jutottunk el. Nagyon meglepett ez a modern kiszolgálás rendszer. Kapunk egy mágnes kártyát és arra írják fel a fogyasztásunk, amivel a legvégén kell a pénztárnál fizetni. Tetszik, hogy külön vannak szedve a különböző étel típusok.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Vapiano mióta egyszer bele csöppentünk ebbe a friss csodába azóta Budapesten is ellátogattunk az össze éttermébe sőt Belgrádban is megcsodálhattuk az olasz temperamentumos kiszolgálás és az étel elkészítését. A friss hozzávalók már olyan elcsépelt szó hogy a tészta gyártást is ott és sk készítik kiadagolva tárolják akkor főzik és keverik tálalják és szervírozzák.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Regota jarok a Vapianoba,mert viszonylag gyorsan,minosegi etelt kapok,bar ami az ar/ertek aranyat illeti,kicsivel tobbet kernek erte velemenyem szerint,mint amilyen a hely maga,illetve a kiszolgalast tekintve,foleg,hogy gyorsetterem es meg kell varni amig elkeszul,viszont eddig barmelyik etelt valasztottam mindegyik izlett,ezert is terek vissza idonkent.

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hétvégi vásárlási láz keretében a Vapianoban is lehetett kedvezményesen étkezni, ez adta az apropót, hogy a lánc Westendben lévő éttermét felkeressem. De ez valóban csak az ötletadó volt, mert a kuponnal választható ételt nem szeretem, így mást akartam választani.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk párommal a Vapianoként elhíresült (német) olasz gyorsétterembe. Eddig mindenkinek csak dicsértem, igaz eddig csak a Deák Ferenc tértől nem messze található éttermükben jártunk. Hogy összekössük a hasznosat ( vásárlást) az élvezettel, gondoltuk itt ebédelünk a hosszú hétvége egyik napján.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.19.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2019.06.17. - 2019.08.19.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2019.05.21. - 2019.06.16.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Vapiano Étterem - WestEnd City Center BudapestX