Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest
1062 Budapest, Váci út 1-3.

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest a térképen

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest vélemények

zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Névnapom alkalmából kerestük fel a WestEndben található olasz Vapiano éttermet. Ami számomra újdonság volt a többi étteremhez képest, az a chipkártyás rendszer. Belépéskor megkaptuk a kártyákat, és elindultunk a látványkonyha felé. Ebédidőben mentünk, de körülbelül 15-20 perces várakozás után sorra is kerültünk.

Goranna TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Régi terv volt, hogy végre eljutok egy Vapianoba, s most valóra vált. Viszont, lehet, hogy pont a nagy elvárás miatt, csalódnom kellett. . . . Előttem már leírták a hiper-szuper rendelési menetet, az tetszett. Ami mellbevágott, hát az az árak voltak. Kissé túlárazottnak tartottam a helyet és az ételeket.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok barátom már mesélt erről az étteremről, de egyszerűen eddig nem jutottam el ide. Így a mai napon, Anyukámmal, névnapom keretein belül jutottunk el. Nagyon meglepett ez a modern kiszolgálás rendszer. Kapunk egy mágnes kártyát és arra írják fel a fogyasztásunk, amivel a legvégén kell a pénztárnál fizetni. Tetszik, hogy külön vannak szedve a különböző étel típusok.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Vapiano mióta egyszer bele csöppentünk ebbe a friss csodába azóta Budapesten is ellátogattunk az össze éttermébe sőt Belgrádban is megcsodálhattuk az olasz temperamentumos kiszolgálás és az étel elkészítését. A friss hozzávalók már olyan elcsépelt szó hogy a tészta gyártást is ott és sk készítik kiadagolva tárolják akkor főzik és keverik tálalják és szervírozzák.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Regota jarok a Vapianoba,mert viszonylag gyorsan,minosegi etelt kapok,bar ami az ar/ertek aranyat illeti,kicsivel tobbet kernek erte velemenyem szerint,mint amilyen a hely maga,illetve a kiszolgalast tekintve,foleg,hogy gyorsetterem es meg kell varni amig elkeszul,viszont eddig barmelyik etelt valasztottam mindegyik izlett,ezert is terek vissza idonkent.

2071 hasznos szavazat
2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hétvégi vásárlási láz keretében a Vapianoban is lehetett kedvezményesen étkezni, ez adta az apropót, hogy a lánc Westendben lévő éttermét felkeressem. De ez valóban csak az ötletadó volt, mert a kuponnal választható ételt nem szeretem, így mást akartam választani.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk párommal a Vapianoként elhíresült (német) olasz gyorsétterembe. Eddig mindenkinek csak dicsértem, igaz eddig csak a Deák Ferenc tértől nem messze található éttermükben jártunk. Hogy összekössük a hasznosat ( vásárlást) az élvezettel, gondoltuk itt ebédelünk a hosszú hétvége egyik napján.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.703,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.07.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2-3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, egy pohár itallal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.21. - 2020.07.21.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.816,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.259,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.08.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.09.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval