AnnaBaba

AnnaBaba adatlapja

Regisztráció2014.06.01
Utoljára itt2017.08.16

Átlagos 2014. június 3.gyerekekkel járt itt
Egész családdal ültünk be egy szombat este vacsorázni. Előre lefoglaltuk az asztalt, hiszen sokan voltunk. Mikor megérkeztünk bekísértek egy különterembe, hogy ott lesz az asztalunk. Még az italainkat se választottuk ki, szóltak, hogy elnézést de mégsem az a miénk, összekeverték. . . Persze előfordul.
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Legutóbb januárban tölthettünk el néhány igen kellemes napot a szállodában a Pihentető hétköznapok csomag keretein belül. Már korábban is pihentünk itt, érdemes visszatérni. A szoba kényelmes volt, minden tiszta, rendezett. A wellness részleg tökéletesen alkalmas a kikapcsolódásra. A személyzet kedvessége csodálatra méltó!
Kiváló 2014. június 3.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás szállodát. Sajátos hangulata nekem nagyon tetszett. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Amolyan igazi családias hely, otthon éreztem magam. Nagyon jó helyen fekszik, nem lehet eltéveszteni, bár meg kell hagyni a bejáratot jól elrejtették. :) Kétszer körbejártuk az épületet, mire megtaláltuk.