Captain Drake's Pub Győr

Captain Drake's Pub Győr
Captain Drake's Pub GyőrCaptain Drake's Pub Győr
Captain Drake's Pub GyőrCaptain Drake's Pub Győr

Captain Drake's Pub Győr bemutatkozása

Az „Arany Szarvas” Fogadó és Captain Drake's Pub Győr történelmi városközpontjában, a város legszebb zöldövezeti sétánya közepén, a vadregényes Radó-szigeten, a Rába partján, a festői Püspökvárral szemben helyezkedik el.
Középkori, romantikus hajóbelsőt idéző éttermünk, a Captain Drake's Pub üzleti találkozók, családi rendezvények ideális helyszíne.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Captain Drake's Pub Győr vélemények

Kiváló 2022. július 27.barátokkal járt itt
A Klastrom hotel ablakából ráláttunk az étterem teraszára, és hallottuk a zenét, így egy vacsorához ezt választottuk. Nagyon szép helyen a szigeten van az étterem, a rába partján, és látni a káptalandombot. A jó idő miatt a teraszon ültünk le. Csak QR kódolvasóval olvasható étlap van, de hoztak hozzá tabletet, így boldogultunk.
2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A belvárosban, a régies hangulatot árasztó szigeten található. Nagyon keresett hely, nehezen lehet asztalt foglalni. Telefonos asztalfoglalást javaslok. A pincérek gyorsak, a kiszolgálás megfelelő. Az ételek finomak, megfelelő mennyiséget szolgálnak fel. Kellemes hangulatban tudtunk ebédelni itt, másoknak is javaslom ezt az éttermet. Az ár- érték arány jó.
Kiváló 2018. február 6.a párjával járt itt
Több mint egy évtizede jártam itt. Alig vártam, hogy a fogadóban megszállhassunk. Kellemes környezetben fekszik, közel a belvároshoz és távol a nagyvárosi nyüzsgéstől. A teraszról pazar kilátás a püspökvárra. Az étteremben gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók fiatalosak, de mégis komolyak akik még a tréfát is szeretik.
Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Vasárnap 1 körül érkeztünk (5 felnőtt + 2 gyerek), foglalás nélkül simán kaptunk helyet, igaz, csak bent, a teraszon foglalt volt minden asztal. A két kissrácot elvarázsolta a hely hangulata, sokáig lefoglalta őket a dekoráció és a "kalózkellékek"!
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Győrnek több rendkívül szép helye van. Ritkaságszámba megy viszont, hogy egy viszonylag kis belvárosban egy kis sétatéri sziget is legyen (korábban ez volt a hivatalos neve is), amelyen lófrálni mindig nagy élvezet. Télen vagy nyáron, szinte mindegy.
Captain Drake's Pub Győr - EgyébCaptain Drake's Pub Győr - Étel/italCaptain Drake's Pub Győr - Étel/italCaptain Drake's Pub Győr - Étel/italCaptain Drake's Pub Győr - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. június 7., kollégákkal járt itt
Kellemes környezetben fekszik, bár kicsit nehéz volt megtalálni. De Győrre jellemző az infó táblák hiánya. Villámgyors kiszolgálás, kedves pincérek.Fiatalos, de mégis komoly. Finom ételek, bár az adaghoz képest kissé drága. Hangulatos kialakítás, informatív, bő választékkal ellátott étlap.
2015. április 27.barátokkal járt itt
Remek hely, először voltunk itt, de még visszatérünk, hisz van miből válogatni! A kétszemélyes tálat ettük párommal, meglepetésünkre mindent elpusztítottunk, noha ez még sehol máshol nem sikerült. . . Finom volt, a kiszolgálás villámgyors (tetszett a pincér megjegyzése, hogy az utólag rendelt [egyébként isteni] limonádéra kicsit kell várni, erre még szinte el sem ment, már hozta is az italt.
Gyenge 2015. február 20.a párjával járt itt
Egy egyébként szuper hely, szuper kajákkal, de a pincér valami elképesztően p. . . szt [moderálva - a szerk. ] volt. Állandóan siettetett és evés közben is a nyakunkra járt, hogy "Esetleg VÁLASZTANI sikerült máááár? ". Pedig direkt mondtuk, hogy először választunk levest, majd utána választunk főételt, és utána desszertet, ja és ez nem zárás előtt volt 1 órával.
Kiváló 2014. október 17.gyerekekkel járt itt
Az étterem Győr egyik legszebb helyén a Radó szigeten van. Sokszor vacsoráztunk már a családommal itt, főleg mert a 3 manóm is nagyon szeret Drake's kapitányhoz járni. Kedvenc helyük a mentőcsónakban van. De a taton is kipróbálták már a kormánykereket. Sőt a pincérek a nagy sürgés mellett is, még az egyik régiség pisztolyt is a fiúk kezébe adták, persze utána mindenkinek ezt újságolták.
Captain Drake's Pub Győr - Belső
Kiváló 2014. szeptember 3.családjával járt itt
A családunknak ez a kedvenc étterme Győrben. Ha a kisfiúnkat megkérdezzük, hogy hol szeretne ebédelni vagy vacsorázni, akkor mindig azt válaszolja, hogy "A kalózos étteremben". Kedvence a mosolygós krumpli. Legutoljára céges rendezvényen voltam az étteremben, akkor sem csalódtam. A kiszolgálás udvarias és gyors, az ételek finomak. Mindenkinek csak ajánlani tudom! !
Captain Drake's Pub Győr a térképen
9025 GyőrRadó sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-P