Annae

Annae adatlapja

Regisztráció2017.07.08
Utoljára itt2022.12.03

Kiváló 2017. július 16.családjával járt itt
Már többször jártam az étteremben különböző családi eseményeket ünnepelni. Több év alatt nem esett a színvonal, ezért is megéri Budapestről útbaejteni. Most is egy kirándulás végén tértünk be igen éhesen. A személyzet udvarias és gyors. Épp egy lakodalom is volt a lakodalmas házban, de ez nem látszott meg a mi kiszolgálásunkban.
2017. július 8., kollégákkal járt itt
Korábban is jártam már itt, van ami nem változott. Az elhelyezkedés és kilátás szuper. Nekem nagyon tetszett a lépcsőház is, kovácsoltvas korláttal. A szoba megfelelő, bár nem túl sok időt töltöttem benne. A wellness jacuzzi része kiváló, bár a külső medence nem volt túl hívogató. (Kicsit elhanyagoltnak tűnt, koszos víz, hiányos butkolat).
Kiváló 2017. július 8.családjával járt itt
Nagyon finom, nagyon különleges sütemények, fagylaltok. A sütemény formája üdítően változatos, meglepő. Sajnos ennek megfelelően az árak magasak. Ha lehet, találok valami ünnepelni valót, hogy Budapestről elutazzunk és élvezkedjünk. Fiam kedvence a Dobos torta, a férjem kedvence a Dunakavics. Én mindig másikat választok, mert mindegyik csábító.