Antal-Tóth Ágnes

Antal-Tóth Ágnes adatlapja

Regisztráció2021.10.12
Utoljára itt2021.10.12

2014. január 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzet fogadott, kisebb technikai problémák voltak, amit sikerült megoldani.Tetszett a tágas szoba.
Nagyon hideg volt kint, így a wellness jó meleg szaunái kellemesen átmelegítettek.
Az étkező asztalok kis mérete nehezítette az étkezéseinket, hárman nehezen fértünk el.
Összességben jól éreztük magunkat !
Szörnyű 2021. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nem gondolom, hogy sokat változott. Sajnos későn olvastam el a véleményeket. Első meglepetés, hogy a megbeszélt szoba helyett a melléképület pincéjében egy apartmant kaptunk. A szobák pici ablakai egy sötét garázs padlószintjénél voltak, pinceszag. . . A WC egész éjjel szivárgott, az ágy olyan hangosan nyikorgott, hogy felébredtem rá.
Wellness Hotel Szindbád válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelését!
Igyekszünk mindenhova odaérni, jelen lenni - de mint az Önök véleménye is mutatja - ez nem mindig sikerül. Ezen javítanunk kell!
2021. december 6., , Wellness Hotel Szindbád
2021. október 12.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben található. Tágas szobával, választékos finom ételekkel, kedves figyelmes személyzettel. A csomaghoz volt pezsgő bekészítés, és swarovski kristály , ezt sajnos elfelejtették, de utólag pótolták . A wellness kicsi ennyi embernek. Összességében szuper volt!