Hotel Reál Balatonföldvár ★★★

Hotel Reál Balatonföldvár
Hotel Reál BalatonföldvárHotel Reál Balatonföldvár
Hotel Reál BalatonföldvárHotel Reál Balatonföldvár

Hotel Reál Balatonföldvár bemutatkozása

A déli Balaton-part egyik legkedveltebb üdülőhelyén, Balatonföldváron, közel a városközponthoz, de távol a város zajától, a vízparttól alig 400 méterre található a családias hangulatú Hotel Real, amely 56 kétágyas szobával, 3 lakosztállyal, két konferenciateremmel, ízletes ételekkel és számos szolgáltatással várja vendégeit.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Reál Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2016. november 11.gyerekekkel járt itt
Már nem így hívják, hanem: Hotel Jonathan. És a fotó sem jó, más színe van, 2016 tavaszán tulajdonos váltás volt (utolag kiderítettem). Mindennel elégedettek voltunk, bár a klíma feláras, de ennek ellenére nem volt fülledt a levegő, nem kellett azt használni.
Szörnyű 2015. február 13.a párjával járt itt
Van élmény, amit nem lehet elfelejteni, ami lehet jó vagy rossz. Hát mi az utóbbi miatt nem feledjük. Tavaly június 10-12-én próbáltuk ki ezt a lehetőséget, de a környékére sem megyünk többé! Még az a szerencse, hogy az időjárás kárpótolt bennünket, ezért adtunk egy piros pontot rá.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Ajándékba kapott kuponnal, párommal 3nap/2éj-re foglaltunk szobát,fent tartva a lehetőséget:ha jól érezzük magunkat plusz egy éjszakát maradunk még. Egy éjszaka után kijelentkeztünk. . . "Classic plus" szobát kaptunk természetesen felárért. . a "plus" annyit jelent hogy egy 40éves kis Lehel hűtő illetve egy ventilátor is gazdagítja a szoba felszereltségét.
Hotel Reál Balatonföldvár - EgyébHotel Reál Balatonföldvár - SzobákHotel Reál Balatonföldvár - SzobákHotel Reál Balatonföldvár - EgyébHotel Reál Balatonföldvár - Medence/kert
Szörnyű 2014. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A napozó teraszra nem vihettem ki a saját ásványvizemet, a portán le kellett adni. A tulajdonos modora lenéző és felháborító. Az ételek neve nem volt feltüntetve azt sem tudtuk mit eszünk. Az főételek hidegek voltak és volt valami híg levesnek nevezett folyadék. A reggelinél kitett gyümölcslé híg színes víz volt.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nekem és a menyaszonyomnak tetszett a Balatonföldvár-on található Hotel Reál és nagyon jól éreztük magunkat ott és a legjobb hely a Balatonon és a vasutállomás-tol nincsen olyan messze és a szabad strandtól,a hajó kikötö sincsen olyan messze. A közelben étterem és szorakozási hely is található. Belül is nagyon szép és modern lift is van beépítve. A közelben van templom és még van volánbusz állomás is.
Hotel Reál Balatonföldvár - KörnyékHotel Reál Balatonföldvár - KörnyékHotel Reál Balatonföldvár - Környék
Szörnyű 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Rendre ùtasìtòan és arògánsan hìvták fel a figyelmünket hogy nem jò helyen parkolunk, természetesen àtáltunk.