Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged vélemények

2016. november 29.családjával járt itt
többszörösen visszajárók vagyunk,közvetlen, családias étterem,
a pincérek nem mindegyike méltó az étteremhez. sokat ront a vendég komfort érzetén a hangos kommunikációjuk. Kedves gesztus, amikor látják, hogy várni kell a rendelésre, apró falatokat hoznak az asztalhoz, éhségcsillapításra.
Kiváló 2016. július 21.barátokkal járt itt
A híre alapján választottuk a vendéglőt. A kiszolgálás figyelmes volt, az étel minősége nagyon jó, a mennyisége . . . . - határeset. A környezet /kerthelyiség/ tiszta, gondozott volt, kellemes, de nem tolakodó zene a háttérben. Végül is nem csalódtunk, a tapasztalat alapján hozta azt, amit a híre után reméltünk.
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2016. április 12.barátokkal járt itt
Nagyon szép hely,a kiszolgálás szinvonalas,az ételek finomak és árban is nagyon jólevesk. Tetszet,hogy van menü és változatos. 1250 ft-ért leves,második és vagy kávé ,vagy sütemény. Minden nap ott ebédeltünk. Ajánlom másoknak is,akik Szegeden járnak. A mellékhelyiség tiszta. Nagyon tetszett a kinti rész,így tavasszal és nyáron nem kell benn enni.
Átlagos 2016. április 2.a párjával járt itt
Minden jó és szép, de az ételek nem kiforrottak. Nem jövünk ide többet.
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Tökéletes hely? Igen! Figyelmes felszolgálók! Valentin nali vacsorán jártam itt a párommal. Isteni volt minden , nem kellett sokat várni az ételre , a talalas gyönyörű volt. Kellemes es ízléses környezet. Bátran ajánlom másoknak is a helyet szívből. Nem fognak csalódni.
Kiváló 2015. november 14.a párjával járt itt
Nagyszerű kis hely Szeged szívében.Nagyon szép a dekoráció és ötletesen van megoldva, hogy össze van nyitva a cukrászda résszel, ahol minőségi finomságok vannak. Az ételek kiválóak és a kiszolgálás is elsőosztályú. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki jó áron, finom nagy adagokat és barátságos félszolgálókat szeretne.
Kiváló 2015. október 31.a párjával járt itt
Barátnőmmel kettesben voltunk vacsorázni. Az étterem nagyon szép és az ételek is finomak. Jó adagot adtak,alig bírtuk megenni,de szívesen elcsomagolták a maradékot. A kiszolgálás is jó volt,kedvesek voltak,csak egy kicsit várni kellett az asztalra mert tele voltak. Addig a cukrászdában kávéztunk és szóltak mikor bemehettünk, kicsit várni kellett az ételre,de abszolút megérte.
2015. október 6.családjával járt itt
A jó értékelések ellenére nem voltam elragadtatva. A pincérek figyelmetlenek voltak és lassúak. Bár nem voltak sokan de látszott hogy az egyik azstalnál valami nagyon kedves ismerősük lehetett, mert folyamatosan őt figyelték, és minden rezdülésre készségesen áltak a rendelkezésükre. Többször próbáltam felhívni magamra a figyelmet hasztalan. A desszertre 40 percet vártunk, pedig egy egyszerű fagyikehely volt.
Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Azért mentünk ebbe az étterembe mert itt csak jót írtak róla, és a város közepén van. Mi a kerthelyiségben ültünk le. A kapott ételek csak a közepest érték el nálunk. Igazából rendeltünk, ettük, fizettünk és továbbálltunk, nem marasztalt a hely.
A szomszéd asztalnál étkező kutya aranyos volt.
Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégi szegedi látogatáshoz kerestünk egy helyet, ahol egy finomat ebédelhettünk. A választás erre a kisvendéglőre esett. A business menüt illetve az a la carte kínálatot kedvünkre választhattunk az ünnepnapok ellenére. Az ebéd és a desszert is annyira megfogott, hogy a hátralevő 2 szegedi napunkon is ott fogyasztottuk.
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged a térképen
6720 SzegedDugonics tér 2.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége • menü, belső terasz
H-V
grill ételek