Balog János

Balog János adatlapja

Regisztráció2014.06.29
Utoljára itt2021.12.27

Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Számomra a tökéletes étterem. Elegáns, maximálisan tiszta, de nem olyan puccos, hogy feszélyezve érezzem magam. A pincérek udvariasak, de egyben közvetlenek, nem szeretem, amikor "robotsereg" ugrál körülöttem . . . És az ételek nagyon ízletesek a bécsi szelet, dresszing saláta összeállítást ajánlom mindenkinek, de persze a rafináltabb ízvilágot kedvelőknek az étlapról szinte bármit, azokban sem csalódtam soha :-)
Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tévedtünk ide, szimpatikus helynek tűnt, ezért álltunk meg. A hely és a kiszolgálás tényleg jó volt, tiszta étterem helyiség és mellékhelyiségek, udvarias, segítőkész pincérek. Az ételek nagyobb része része finom volt, különösen a levesek ízlettek, míg kisebb részük átlagos volt.
Kiváló 2016. május 11.barátokkal járt itt
Ismét Győrújbaráton jártunk, most egy nagyobb társasággal. Ajánlás alapján mentünk most ebbe az étterembe és nem kellett csalódnunk, nagyon finomat ettünk, jó volt a kiszolgálás, tiszta és rendezett volt az étterem. Az árakat a budapesziekhez tudom viszonyítani, azokhoz képest nagyon kedvezőek. Augusztusban visszamegyünk :-)