Aranypatkó Panzió étterme Győrújbarát
9081 Győrújbarát, István u. 21.

Aranypatkó Panzió étterme Győrújbarát a térképen

grill ételek ...
Élőzene:
Tangó harmonika
Gépzene:
jazz, könnyűzene, musical, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
Különtermek:
Szent István terem - max. 16 fő
Visa, EC/MC, Amex
Borsodi Világos

Aranypatkó Panzió étterme Győrújbarát bemutatkozása

Ha szeret szép, nyugodt helyen, komfortosan pihenni, szereti a finom, házias ételeket, azokhoz a jó borokat, és szereti, ha barátságos, szakképzett személyzet szolgálja ki, akkor jöjjön el az Aranypatkó Fogadóba. Jó döntést hoz, ha ránk esik a választása! Élvezze vendégszeretetünket és jó hírű konyhánk különleges ízeit!
Több mint 30 éves szakmai múlttal, mindig felkészülten, örömmel várom érkezését!

Mógor Csaba vendéglős-fogadós.

A fogadó alsó szintjén található hangulatos étterem a magyaros és nemzetközi konyha kiváló ízeit vonultatja fel. A családias, hangulatos étterem étlapján bőséges a választék, melyben főként a tradicionális magyar konyha csodálatos ízvilága elevenedik meg. Az ételek történelmi, mondabeli személyekhez, eseményekhez, korokhoz kötődnek.
A vendégek megtudhatják, hogy milyen lakomával dorbézolhatott a Fekete Sereg, mit vacsorázhattak a dzsentrik, mi volt a földesúr kedvence, de rájöhetnek Ludas Matyi titkára is, vagy megsejthetik, hogy a híres betyár, Vidróczki hogyan ünnepelhetett. Az étterem helyi specialitásokat is kínál, egy talicska csalétekkel és baráti fatányérossal hívogatja az étkes vendégeket, akik megkóstolhatják a fogadósné és a fogadós kedvencét is.

Aranypatkó Panzió étterme Győrújbarát képei

Szállások Gyôrújbarát városában
Wellness csomagok Gyôrújbarát városában

Aranypatkó Panzió étterme Győrújbarát vélemények

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Véletlenül tévedtünk ide, szimpatikus helynek tűnt, ezért álltunk meg. A hely és a kiszolgálás tényleg jó volt, tiszta étterem helyiség és mellékhelyiségek, udvarias, segítőkész pincérek. Az ételek nagyobb része része finom volt, különösen a levesek ízlettek, míg kisebb részük átlagos volt. Ár - érték arányban erős közepes, de 3,5-ös értékelést nem tudok adni.

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 26.
Karácsony másnapján kettesben ebédeltünk. A hely megnyerő,tiszta a pincérek udvariasak. Az étlap bőséges nyújt. A májgaluska leve bőséges és finom volt. Második fogásnak steak-et rendeltem. Valahogy az utóbbi időben pechem van a steakkel. Hideg volt,rágós volt vékony volt. Nem lenne szabad ilyet csinálni. Inkább drágább legyen de igai.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Párom születésnapját ünnepeltük itt. Az ételek ízletesek voltak,ízlésesen felszolgálva.A pincér kedves, udvarias volt. Ünnepélyesen meg volt terítve az asztal. A tulajdonos meglepetésként házi pálinkával köszöntötte az ünnepeltet. Az árak egy kicsit magasabbak de ennek ellenére ajánlom az éttermet bárkinek.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Az ételek nem extrák, viszonylag hétköznapiak, de ízletesek. Az árak szerintünk kicsit magasabbak a kapott szolgáltatáshoz képest, ennek ellenére még ajánlanám a helyet. Ami miatt mi egy ideje nem mentünk vissza az az, hogy a legutóbbi alkalommal a pincérnek nagyon erős izzadságszaga volt. Ez nem illett a romantikus vacsora képéhez.

Legnépszerűbb csomagok Győrújbaráton és környékén
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.798 - 16.795,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.24. - 2021.12.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.01.05.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Győrújbarát környékén
Hotel Bakony Győrújbarát
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre