Adler Étterem Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Adler Étterem Budaörs vélemények

2055
Kiváló 2020. január 6.egyedül járt itt
A kérdés csak az, hogy négyesek, vagy az ötösök sorát gyarapítsam? A kérdés egy kérdésen dőlt el: az ebéd végénél a felszolgáló megkérdezte, hogy "kedveskedhetnek még valami desszerttel vagy kávéval? " Nem azt kérdezte, hogy hozhatok-e vagy kér-e stb. hanem azt, hogy kedveskedhetnek-e? Hopp, és akkor itt az ötös!
Adler Étterem Budaörs - Külső képAdler Étterem Budaörs - Külső képAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - Belső
2019. május 20.egyedül járt itt
Évtizedes tradíciókkal rendelkező, családi üzemeltetésű étterem az Ófaluban, amelyet a 18. században többségében német ajkú szőlőtermesztő gazdák népesítettek be. Egykori 19. századi borospincéből és présházból alakították át az épületet, amelynek földszintjén a vendéglő, az emeleten panzió található, továbbá a kert felé fedett grillterasz.
Adler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - EgyébAdler Étterem Budaörs - Étlap/itallapAdler Étterem Budaörs - Étlap/itallapAdler Étterem Budaörs - Étlap/itallapAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - Külső képAdler Étterem Budaörs - Külső képAdler Étterem Budaörs - Étlap/itallapAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - MosdóAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - BelsőAdler Étterem Budaörs - Étlap/itallap
Kiváló 2018. augusztus 26.barátokkal járt itt
Mi egy szombati napon választottuk az étterm grillteraszát. Rajtam kívül meg négy felnőtt társaságában ebédeltünk meg. Mindannyian ettünk levest és fő fogást is. Mi kofogástalannak tartottuk az ételeket. Ízletesek, laktatóak voltak gusztusosan tálalva. Személyzet kedves. Ár értek arányban is megfelelő. Többször jártunk már itt és fogunk is még az biztos.
2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, de nem kiemelkedő.
Négyen voltunk ebédelni az étteremben. A bejárat (és ablak) melletti asztalt kaptuk. A hely itt kissé szűkös volt, egyáltalán nem volt kényelmes. Az ételek kellemesek voltak és nagyon szépen tálaltak, de nem kiemelkedőek.
A kiszolgálás udvarias. Ár-érték arányt figyelembe véve átlagosnál jobbnak ítélem.
Adler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/ital
Kiváló 2017. október 1.gyerekekkel járt itt
Vasárnap 13. 00 óra előtt, a csúcsidőben telefonáltam, hogy ebédelni szeretnénk és, hogy van e náluk hely- lehet, hogy megyünk, de lehet, hogy nem. Szimpatikus választ kaptam: megoldható, csak arra kérnek, hogy ha nem megyünk, akkor azt jelezzük feléjük időben. A társaságnak tetszett az ötlet és mentünk.
Kiváló 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Sokszor jártunk már itt, panaszunk nincs!!!
Most nyáron a felújítás miatt a grill teraszon ettünk. Itt egy kicsit kéne alakítani a kínálaton, mindemellett amit választottunk azmegfelelő volt.
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2015. május 2., üzleti partnerrel járt itt
Az Adler panzió utcafrontján működő étterem és pincehelyiség. A beltér a névadó Adler oldtimer-ek képeivel díszítve. Érdemes asztalt foglalni, főleg ebédidőben, mert általában teltházasok. Átlagos magyar étlapról lehet választani egyáltalán nem átlagos magyar ételeket. Európai minőségű gasztronómia egyszerű ételekkel, friss és minőségi alapanyagokból.
Adler Étterem Budaörs - Étel/italAdler Étterem Budaörs - Étel/ital
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
A grill terasza a nyári időszakban verhetetlen! Isteni friss ételek a szabadtéri konyhából. A rák nyárson fantasztikus volt a kissé édeskés salátaágyon. De a saját ízesítésű húspogácsáik is kedvünkre valók. Igazán kedves pincérek, óvárosi környezet, még panoráma is van.
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Számomra a tökéletes étterem. Elegáns, maximálisan tiszta, de nem olyan puccos, hogy feszélyezve érezzem magam. A pincérek udvariasak, de egyben közvetlenek, nem szeretem, amikor "robotsereg" ugrál körülöttem . . . És az ételek nagyon ízletesek a bécsi szelet, dresszing saláta összeállítást ajánlom mindenkinek, de persze a rafináltabb ízvilágot kedvelőknek az étlapról szinte bármit, azokban sem csalódtam soha :-)
2014. január 8.gyerekekkel járt itt
Az étterem belső tere, a terítés kifogástalan. Hihetetlen elegancia, a sötétbarna és a krémszín, arany használata nagyon tetszett. A kiszolgálás nagyon kedves. A levesek nem győztek meg, a házias ízvilág nagyon hiányzott. A főételek kicsit sósak, túlsütöttek voltak, az adagok hatalmasak a tányéron lévő ételek, köretek, dekorációk nem álltak mindig egymással ízharmóniában.