Sarokház Étterem Győrújbarát

9081 Győrújbarát, Veres Péter u. 91.

Sarokház Étterem Győrújbarát a térképen

Sarokház Étterem Győrújbarát értékelése:

1. helyezett a 7 győrújbaráti étterem közül
40. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

étterem, pub, vendéglő

Sarokház Étterem Győrújbarát vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Az étteremből már többször rendeltünk hideg tálat- ami mindig nagyon finom volt, bőséges, szépen elkészített- de még nem ültünk be egyszer sem. Ezen változtattunk 2019. június 8. napján, mikor is délután felkerekedtünk. A pincér udvarias, segítőkész volt. Az étel: A leves nagyon finom volt és RENGETEG! ! .

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Kiválóra értékeltem az éttermet. Kollégákkal voltam ott. Az ételeket előre megrendeltük, pontosan hozták is ki azokat. Nagyon finom volt a babgulyás, a csirkemell filé feketeerdő sonkával Tihany camaberttel töltve, diós parmezános bundában, körte kompóttal, illetve a Gundel palacsinta. Az adagok is nagyok voltak. A kiszolgálással sem volt gond.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Múlt hétvégén jártunk az étteremben. Pontban délben érkeztünk, még időben ahhoz, hogy egy kettőre lefoglalt asztalhoz leülhessünk, mert szabad asztal az nincs, főleg hétvégén. Étel-ital minden rendben volt, finom, bőséges és az árak sem ijesztőek, sőt! A nagy vendégszám miatt talán, de a tisztaság Nekem nem volt hibátlan. . .

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kereső oldal [moderálva - a szerk. ] 4. 7-es ajánlás alapján mentünk be ebédelni, de kár volt. A vadragu leves tetején úszott az olajos-zsíros lé, a zöldségek benne mirelitek voltak (répa, zöldbab, kukorica), a 3db "hús", egyike volt csak hús, a másik mócsing, a harmadik félig hús, félig mócsing. Az íze sima sertés volt, szerintem vadat sosem látott.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
A sok-sok elégedett vendég miatt forgalmas, nyüzsgő a hely. Bejelentkezéssel lehet biztosan helyet foglalva, élvezni az ételeket,amelyek kivállóak!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Bár 1-2szer kifogtunk pár kevésbé lelkes kiszolgalot, általában nagyon jó élménnyel távozunk, ha csak párommal, kisebb családdal vagy nagyobb csoporttal is érkezünk. Az ételek szuperek, nem az olcsó kategória viszont.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
Már többször ebédeltünk itt, sőt a testérem lakodalma is ebben az étteremben volt. Akkor is, és most is nagyon finomat, bőségeset ettünk. Teljesen elégedett vagyok mindennel, a kiszolgálással, a tálalással és az ételek minőségével. Igazi jó ételek, óriási választék, nagyon jó árak. Egyik nagy kedvenc, leszámítva, hogy sajnos a konyhaszag kizárását még mindig nem tudták megoldani ez étteremből.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Ismét Győrújbaráton jártunk, most egy nagyobb társasággal. Ajánlás alapján mentünk most ebbe az étterembe és nem kellett csalódnunk, nagyon finomat ettünk, jó volt a kiszolgálás, tiszta és rendezett volt az étterem. Az árakat a budapesziekhez tudom viszonyítani, azokhoz képest nagyon kedvezőek.

Augusztusban visszamegyünk :-)

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 11.
Sok rendezvényt tartottunk már ebben a vendéglőben, baráti társasággal, családdal is. Valamennyiünk véleménye egybeesik, a konyha és a felszolgálás kiváló. Mi sem jelzi ezt jobban, mint hogy gondosan előre helyet kell foglalni egy-egy estére, mert az embert könnyen érheti kellemetlen meglepetés, Kiszállításra is komoly szervezet áll renddelkezésükre, a menüjük változatos és finom.
Gyôr

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Korábban már tetszett, menjünk most is gondoltuk még a nyáron. Négy fős társaságként érkeztünk. Meleg volt, tűzött a nap és élvezhettük néhány szúnyog és egyéb ízelt lábó társaságát is a teraszon. Mielőtt rendeltünk volna ment a vacila, hogy jó e a hely ahova ültünk, mert valakire rásüt a nap így. Próbáltuk egy kicsit elfordítani a napernyőt, de ez nem sikerült, így inkább beültünk árnyékba.

Legnépszerűbb csomagok Győrújbaráton és környékén
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 7.931 - 33.119,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.21.
Hotel Konferencia
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.02. - 2021.12.20.
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2021.12.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
2020.11.17. - 2021.02.28.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 40.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.26. - 2022.02.26.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, szauna és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.09. - 2021.11.05.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.20.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.875,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.22.

Szállodák Győrújbarát környékén
Hotel Bakony Győrújbarát
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Győrújbarát
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)
Együtt a család (min. 2 éj)

Sarokház Étterem GyőrújbarátX