bambi71

bambi71 adatlapja

Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2014.10.01

2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el pár napot itt A szálloda tiszta a szobánk szépen fel volt újítva. A személyzet kedves volt és segítőkész. Svédasztalos reggeli és vacsoránk volt befizetve. Az ételválasztékra semmi rosszat nem tudok mondani. Telt ház volt ez nagyon feladta a munkát az átlag kb 18 éves felszolgálóknak (tanulóknak).
Kiváló 2014. január 8. járt itt
Szilvesztert töltöttük a hotelben. A hely nagyok szép igényes. A szilveszteri vacsorán nem vettünk részt a ,főtéren voltunk. Egy igen jó zenekarral volt a szálloda programja . A szobánk tiszta volt. Nagyon tetszett hogy volt a szobánkban egy vizforraló . Ilyennel még nem találkoztam szállodában. A matrac kényelmes volt.
2013. június 5. járt itt
A személyzet kedves. A reggelik jók voltam , főleg a sült kolbász ízlett. A vacsorák helyszíne nagyon szép de a választék nem túl nagy. Az italok nem drágák, a választék jó. A szobánk (udvarház )nagyon szép volt. A konditerem felszereltsége egyszerű , hogy használni tudjam előtte össze kellett pakolnom. Teljes rendetlenség volt .