Barte
1 évnyi aktív tagság

Barte adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2018.09.12
Utoljára itt2019.01.09

2018. november 11.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt főként elő és utószezonban. Ilyenkor érdemes jönni a Gyógyfürdőbe kevesen vannak, nem úgy mint nyáron. A frissen felújított Superior szobát kértünk. Tiszta ágynemű, kényelmes ágy. Kedvetményes fürdőbelépő. Az utóbbi másfél 2 évben emelkedtek az árak, azon túl. hogy felújított szoba, sík képernyős TV.
Gyenge 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
Augusztus végén töltöttünk el pár napot Bélapátfalván. Gyönyörű környezetben található az étterem. Az apátsági kirándulásunk után szerettünk volna megvacsorázni itt. Sajnos későn érkeztünk. . . 19 óra 05 perckor értünk oda és kértük az étlapot. A pincér közölte velünk, hogy a konyha csak 19 óráig üzemel, már nem tud adni semmit, de eliszogathatunk ott.
Átlagos 2018. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Pár napot töltöttünk itt a családdal. Úgy kezdődött, hogy én a lányom születésnapjára vásároltam ide neki 1 vancovert, de mivel nem akartak csak kettecskén jönni így a gyerekeket és minket is meghívtak. Én és a férjem kaptunk egy 2 személyes szobát, ami tulajdonképpen elfogadható volt, tiszta ágynemű, kényelmes ágy.