Deja Vu Panzió Celldömölk
9500 Celldömölk, Temesvári u. 5.

Deja Vu Panzió Celldömölk a térképen

Szállások Celldömölk városában
Wellness csomagok Celldömölk városában

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Kedves, figyelmes, vendég központú hely. Kedves tulaj, tökéletes kiszolgálás jó konyhával. Mindenkinek ajánlom.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 2018-as itt tartózkodásunk után (mivel jól éreztük magunkat) idén augusztusban ismételten ellátogattunk a Deja Vu Panzióba. A szobánk az emeleten volt,az ágy kényelmes a fürdőszoba is kifogástalan, minden tiszta és megfelelő volt a szoba tekintetében.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
2020. júliusban jártunk a panzióban. Nem véletlen egy szállásértékelő oldal értékelése. [moderálva - a szerk. ] Udvarias személyzet, finom ételek. Mivel teljes ellátásunk volt, az ebédet kiszállították részünkre a fürdőbe, ami kellemes meglepetés volt, így nem kellett visszajönni ebédre. Az udvaron kényelmes lehetőség van beszélgetésre, kártyázásra.

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Konyhája házias, bőséges és finom. A személyzet kedves, barátságos. Mindenképpen szeretnénk visszatérni. Fürdőzni, kirándulni és pihenni. Köszönet. Szívesen ajánljuk másoknak is!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos,és Családias környezet. Kellemes 3 napot töltöttünk ott,és kimondhatatlanul boldogok voltunk,hogy az ételek,Isteni finomak,és bőségesek voltak. /Vendéglátósok vagyunk,és sokszor csalódtunk az ételek minőségében. /A szobánk tiszta,és kényelmes volt. A reggeli bőséges volt,Svédasztalos,és kérésre készítettek bármilyen tojás ételt is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A Panzióban érkezésünkkor eszméletlen csatornaszag terjengett, a vacsora bőséges volt, bár csak egyetlenegy ételből lehet választani, ami nem választás! a reggeli nagyon kevés és mindennap ugyanaz! A narancslé borzalmas vízízű volt! az esti kávéért kemény 650 ft -t számoltak fel! Már semmit sem mertem kérni, mert mindenért fizetni kellett !

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Remek kis hely. Kedves, segítőkész, barátságos vendeglátókkal, kiadós, nagyon finom ételekkel, rendezett szobával, hangulatos kerthelyiséggel! Vulkán fürdő 20 perces sétára.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Kellemes 4 napot töltöttünk a panzióban férjemmel és 4 éves kisunokánkkal. Maximálisan elégedettek voltunk az elhelyezéssel ( rendezett, tiszta , jól felszerelt szoba) az ellátással ( teljes ellátást kaptunk, reggeli, leves- ill tésztaebéd és vacsora) az ételek frissek, bőségesek és ízletesek voltak. A személyzet figyelmesen, kedvesen, előzékenyen végzi a dolgát.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes három napot töltöttünk itt a párommal, teljes panzióval. Nekünk tetszett az ételek minősége és mennyisége is. A második napot a Vulkán fürdőbe töltöttük és valóban kihozták az ebédünket, percre pontosan, mint ahogy azt kértük. Odafigyelő, kedves személyzet, minden kívánságunkat teljesítették. Tiszta, kényelmes szoba. Máskor is szívesen jövünk.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négy éve voltunk ebben a panzióban és gondoltuk, hogy ismét itt szállunk meg. A személyzet kedves szolgálatkész. Az étkezésben nagyon csalodtunk. Gondolom már nem ugyanaz a szakácsuk van, mert az ételek minősége nagyott romlott. Szerencsénkre az idő nagyon jó volt. Tudtunk túrázni a Ság hegyen és sokat fürődni a Vulkán fürdőben.

Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
6 nap/5 éjszaka 15.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, belépő a Xantus János állatkertbe, wellness részleg és napozóterasz használattal, sportolási lehetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.400 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 22.015 - 27.228,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.23.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Apartman Szanyi
Érvényes: 2022.01.26-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.325,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, parkbelépővel, csónakázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2021.02.22. - 2022.01.26.
Ibolya Apartman
Érvényes: 2022.01.26-ig

Szállodák Celldömölk környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Pünkösd Badacsonyban (min. 3 éj)

CelldömölkX