Deja Vu Panzió Celldömölk

4,6Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,8Étkezés
4,7Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kikapcsolódás Hévízen fürdőbelépővel
2023.01.31-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
60.420 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 13.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapját ünnepeltük ezen a hétvégén. Igy mi lányok - a fiúk nélkül - indultunk el egy kis hétvégi pihenős, csavargós hétvégének. Szállásul a Celldömölki Deja Vu Panziót választottuk, kupon formában. Nagyon kellemes hely, az emelti szobák jól, és kényelmesen megközelithetők.
Itt fényképeztem:
Deja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2021. november 2.a párjával járt itt
Két napja jöttünk haza,nagyon meg vagyunk elégedve .Az étkezés bőséges és ízletes , ennél már csak a személyzet előzékenysége és udvariassága volt jobb.Kedvesek,mosolygósak,udvariasak.
A szállás tiszta ,kényelmes. Az árak verhetetlenek.
Valószínű,hogy még visszatérünk ,és ajánlani fogom másnak is.
5Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Már jártunk itt régebben, azóta csak még jobb lett a hely. A szoba nem túl nagy, de a pótágy is elfér. A légkondicionáló megváltás volt ebben a kánikulában. Mindenhol tökéletes tisztaság. A személyzet nagyon kedves, rugalmas. Napi 3*i étkezés, bőséges és nagyon finom ételek.
Kiváló 2020. október 24.családjával járt itt
Kedves, figyelmes, vendég központú hely. Kedves tulaj, tökéletes kiszolgálás jó konyhával. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
A 2018-as itt tartózkodásunk után (mivel jól éreztük magunkat) idén augusztusban ismételten ellátogattunk a Deja Vu Panzióba. A szobánk az emeleten volt,az ágy kényelmes a fürdőszoba is kifogástalan, minden tiszta és megfelelő volt a szoba tekintetében.
4Étkezés
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. július 19.barátokkal járt itt
2020. júliusban jártunk a panzióban. Nem véletlen egy szállásértékelő oldal értékelése. [moderálva - a szerk. ] Udvarias személyzet, finom ételek. Mivel teljes ellátásunk volt, az ebédet kiszállították részünkre a fürdőbe, ami kellemes meglepetés volt, így nem kellett visszajönni ebédre.
Kiváló 2020. március 14.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Konyhája házias, bőséges és finom. A személyzet kedves, barátságos. Mindenképpen szeretnénk visszatérni. Fürdőzni, kirándulni és pihenni. Köszönet. Szívesen ajánljuk másoknak is!
4Tisztaság
4Kényelem
Kiváló 2020. január 29.a párjával járt itt
Nagyon barátságos,és Családias környezet. Kellemes 3 napot töltöttünk ott,és kimondhatatlanul boldogok voltunk,hogy az ételek,Isteni finomak,és bőségesek voltak. /Vendéglátósok vagyunk,és sokszor csalódtunk az ételek minőségében. /A szobánk tiszta,és kényelmes volt. A reggeli bőséges volt,Svédasztalos,és kérésre készítettek bármilyen tojás ételt is.
4Ár / érték arány
Átlagos 2019. szeptember 5.a párjával járt itt
A Panzióban érkezésünkkor eszméletlen csatornaszag terjengett, a vacsora bőséges volt, bár csak egyetlenegy ételből lehet választani, ami nem választás! a reggeli nagyon kevés és mindennap ugyanaz! A narancslé borzalmas vízízű volt! az esti kávéért kemény 650 ft -t számoltak fel! Már semmit sem mertem kérni, mert mindenért fizetni kellett !
3Személyzet
3Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
Kiváló 2019. július 21.gyerekekkel járt itt
Remek kis hely. Kedves, segítőkész, barátságos vendeglátókkal, kiadós, nagyon finom ételekkel, rendezett szobával, hangulatos kerthelyiséggel! Vulkán fürdő 20 perces sétára.
4Tisztaság
4Kényelem