Deja Vu Panzió Celldömölk
9500 Celldömölk, Temesvári u. 5.

Deja Vu Panzió Celldömölk a térképen

Wellness csomagok Celldömölk városában

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Konyhája házias, bőséges és finom. A személyzet kedves, barátságos. Mindenképpen szeretnénk visszatérni. Fürdőzni, kirándulni és pihenni. Köszönet. Szívesen ajánljuk másoknak is!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos,és Családias környezet. Kellemes 3 napot töltöttünk ott,és kimondhatatlanul boldogok voltunk,hogy az ételek,Isteni finomak,és bőségesek voltak. /Vendéglátósok vagyunk,és sokszor csalódtunk az ételek minőségében. /A szobánk tiszta,és kényelmes volt. A reggeli bőséges volt,Svédasztalos,és kérésre készítettek bármilyen tojás ételt is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A Panzióban érkezésünkkor eszméletlen csatornaszag terjengett, a vacsora bőséges volt, bár csak egyetlenegy ételből lehet választani, ami nem választás! a reggeli nagyon kevés és mindennap ugyanaz! A narancslé borzalmas vízízű volt! az esti kávéért kemény 650 ft -t számoltak fel! Már semmit sem mertem kérni, mert mindenért fizetni kellett !

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Remek kis hely. Kedves, segítőkész, barátságos vendeglátókkal, kiadós, nagyon finom ételekkel, rendezett szobával, hangulatos kerthelyiséggel! Vulkán fürdő 20 perces sétára.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Kellemes 4 napot töltöttünk a panzióban férjemmel és 4 éves kisunokánkkal. Maximálisan elégedettek voltunk az elhelyezéssel ( rendezett, tiszta , jól felszerelt szoba) az ellátással ( teljes ellátást kaptunk, reggeli, leves- ill tésztaebéd és vacsora) az ételek frissek, bőségesek és ízletesek voltak. A személyzet figyelmesen, kedvesen, előzékenyen végzi a dolgát.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes három napot töltöttünk itt a párommal, teljes panzióval. Nekünk tetszett az ételek minősége és mennyisége is. A második napot a Vulkán fürdőbe töltöttük és valóban kihozták az ebédünket, percre pontosan, mint ahogy azt kértük. Odafigyelő, kedves személyzet, minden kívánságunkat teljesítették. Tiszta, kényelmes szoba. Máskor is szívesen jövünk.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négy éve voltunk ebben a panzióban és gondoltuk, hogy ismét itt szállunk meg. A személyzet kedves szolgálatkész. Az étkezésben nagyon csalodtunk. Gondolom már nem ugyanaz a szakácsuk van, mert az ételek minősége nagyott romlott. Szerencsénkre az idő nagyon jó volt. Tudtunk túrázni a Ság hegyen és sokat fürődni a Vulkán fürdőben.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban voltunk ebben a Hotelben. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, valamint az ételek minőségével. Egyedüli hátulütője volt, hogy a mellettünk lévő szobában kutya volt, melyet a gazdájuk ott hagyott, valahová elmentek. Ott nyüszített. El lehetne a kutyásokat valahová máshová helyezni. A falak nagyon vékonyak, minden áthallatszik.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Most júliusban,újra pihenni szerettünk volna pár napot a 6 éves lányommal. Természetesen más nem is jöhetett szóba,csak is a Deja Vu panzió. Gyors telefonálás,Niki már intézte is a további teendőket. Nagy örömmel tapasztaltuk,hogy semmit nem változott ez a remek hely. Mint színvonalban,mint külsőre. Az ételek ugyan olyan finomak,és bőségessek.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal töltöttünk el 2 éjszakát 2018 júliusában. Nem bántuk meg döntésünket, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész, a reggeli még nagy étkű férfi szemmel is bőséges, a 3 fogásos vacsora is minden igényt kielégítő. A szoba kicsi, de 2 személyre és néhány éjszakára teljesen megfelelő.

Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 21.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.05.16-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 9.002 - 38.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2021.07.01.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.17-ig
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Bötös Villa
5 nap/4 éjszaka 4.600 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 15.407 - 24.419,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Celldömölk környékén
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

CelldömölkX