Deja Vu Panzió Celldömölk

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Deja Vu Panzió Celldömölk vélemények

Kiváló 2022. szeptember 18.családjával járt itt
Igazi, vérbeli vendéglátós tulajdonosok! Nagyon jól éreztük magunkat, visszajövünk még biztosan. Hangulatos hely, finom ételelek, kényelmes szobák, élőzene, csak jót tudok írni. Köszönjük az élményt!
Deja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 3.a párjával járt itt
Volt szerencsénk, immár harmadszor a Deja Vu Panzió vendégeinek lenni (önszántunkból! ) 2022. 07. 28. és 08 03. között. Tulajdonképpen most is csak a legjobbakat mondhatom a panzióról! Noha volt elég személyzet, a tulajdonos úgy tüsténkedett a reggelinél mintha az állása múlna rajta! Ez roppantul tetszett! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 13.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapját ünnepeltük ezen a hétvégén. Igy mi lányok - a fiúk nélkül - indultunk el egy kis hétvégi pihenős, csavargós hétvégének. Szállásul a Celldömölki Deja Vu Panziót választottuk, kupon formában. Nagyon kellemes hely, az emelti szobák jól, és kényelmesen megközelithetők.
Deja Vu Panzió Celldömölk - EgyébDeja Vu Panzió Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2021. november 2.a párjával járt itt
Két napja jöttünk haza,nagyon meg vagyunk elégedve .Az étkezés bőséges és ízletes , ennél már csak a személyzet előzékenysége és udvariassága volt jobb.Kedvesek,mosolygósak,udvariasak.
A szállás tiszta ,kényelmes. Az árak verhetetlenek.
Valószínű,hogy még visszatérünk ,és ajánlani fogom másnak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Már jártunk itt régebben, azóta csak még jobb lett a hely. A szoba nem túl nagy, de a pótágy is elfér. A légkondicionáló megváltás volt ebben a kánikulában. Mindenhol tökéletes tisztaság. A személyzet nagyon kedves, rugalmas. Napi 3*i étkezés, bőséges és nagyon finom ételek.
Kiváló 2020. október 24.családjával járt itt
Kedves, figyelmes, vendég központú hely. Kedves tulaj, tökéletes kiszolgálás jó konyhával. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
A 2018-as itt tartózkodásunk után (mivel jól éreztük magunkat) idén augusztusban ismételten ellátogattunk a Deja Vu Panzióba. A szobánk az emeleten volt,az ágy kényelmes a fürdőszoba is kifogástalan, minden tiszta és megfelelő volt a szoba tekintetében.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. július 19.barátokkal járt itt
2020. júliusban jártunk a panzióban. Nem véletlen egy szállásértékelő oldal értékelése. [moderálva - a szerk. ] Udvarias személyzet, finom ételek. Mivel teljes ellátásunk volt, az ebédet kiszállították részünkre a fürdőbe, ami kellemes meglepetés volt, így nem kellett visszajönni ebédre.
Kiváló 2020. március 14.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Konyhája házias, bőséges és finom. A személyzet kedves, barátságos. Mindenképpen szeretnénk visszatérni. Fürdőzni, kirándulni és pihenni. Köszönet. Szívesen ajánljuk másoknak is!
Kiváló 2020. január 29.a párjával járt itt
Nagyon barátságos,és Családias környezet. Kellemes 3 napot töltöttünk ott,és kimondhatatlanul boldogok voltunk,hogy az ételek,Isteni finomak,és bőségesek voltak. /Vendéglátósok vagyunk,és sokszor csalódtunk az ételek minőségében. /A szobánk tiszta,és kényelmes volt. A reggeli bőséges volt,Svédasztalos,és kérésre készítettek bármilyen tojás ételt is.