3,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Jonathermál Gyógy- és Élményfürdő Kiskunmajsa bemutatkozása

A Jonathermál Gyógy- és Élményfürdő egész évben várja a fürdeni és kikapcsolódni vágyókat. Termálvizes és gyógymedencék, élménymedencék, csúszdapark és gyermekpancsoló medence garantálja a felhőtlen szórakozást.
A legkisebbeknek rendelkezésre áll 2 játszótér illetve a nyári szezonban játszóház is üzemel.

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Jonathermál Gyógy- és Élményfürdő Kiskunmajsa vélemények

Érdekes 2023. augusztus 23.családjával járt itt
Gyermekeimnek nagyon tetszett a hullámmedence és a csúszdák.
Érdekes 2021. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk Kiskunmajsán márcsak azétz is mert a rokonság egy része is itt él. Most rokonlátogatás helyett a Jonatermál gyógy-és élményfürdőbe mentünk a gyerekekkel. Van itt jó pár élménymegence és gyógymedence is. Sőt még szabadstran is abba a mini tóban ami a fürdő területén van.
Átlagos 2020. június 21.a párjával járt itt
Sajnos a termálvizes medencék nem működhetnek, mint ahogy a szaunák sem. Így a vendégeket is "nagyítóval" lehet keresni csak. Hiába forgómedence, csúszda,horgásztó, szabadstrand,játszótér meg minden ami kell egy strandoláshoz. De legalább nem volt tumultus. Pozitív volt viszont a masszázs amit kértünk, jól esett.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. november 11.a párjával járt itt
Tiszta, kellemes fürdő, de csak elő és utószezonban érdemes jönni. mer akkor nincsenek sokan. Ez viszont azzal jár (most már 2. alkalommal járzunk így) hogy a külső kör medencét éppen ebben a pár napban újítják fel. Az élményelemek nyári időszakban óránkánt ismétlődnek, ilyenkor 2 3 óránként.
Átlagos 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Forró vasárnapi napon érkeztünk a stranfürdőbe. Már délelőtt nagy nehézséget okozott szabad helyet találni bent, kénytelenek voltunk a tűző napra lepakolni, miután meguntuk a szaabd hely keresgélését. Úgy gondolom természetes, hogy a nyári főszezopn egyik hétvégi napján jóval nagyobb a strandok látogatottsága, viszont nagyon felelőtlen döntésnek tartom azt, hogy a fürdő nem húzott határt, hogy hol a beengedhető emberek felső limitje.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 16.gyerekekkel járt itt
A strand tisztaságával nem volt gond. van sok medence. az árak is elfogadhatóak. Egyedül a válfás öltözés ami kissé furcsa volt számomra ebbe a modern világban. Ja és ugyan ez volt 15 évvel ezelött is. A strand nem sokat fejlödött azóta. Pedig az ott dolgozok azt mondták h nagyon sokat fejlődött a strand és csodásabb lett ezt mi nem nagyon érzékeltük. A Tó vize se valami tiszta régen szebb volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. november 15.barátokkal járt itt
Novemberben jártunk itt. Maga a fürdő kellemes szép környezetben hatalmas területen van. Az időjárás is kegyes volt velünk, hiszen a késő ősz ellenére a szabadban fürödhettünk , az élményelemekkel tarkított medencékben. A vízhőfokokat folyamatosan ellenőrizték , a toalettek öltözők tiszták voltak.
Jonathermál Gyógy- és Élményfürdő Kiskunmajsa - Jonathermál Gyógy- és Élményfürdő Kiskunmajsa -