Bdina

Bdina adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2016.09.18
Utoljára itt2017.06.12

Átlagos 2016. szeptember 19. járt itt
Régóta szerettünk volna már elmenni ide, sokan ajánlották. Kellemes, hangulatos hely. Hétvégén voltunk, így eléggé sokan voltak. Talán ezért, talán figyelmetlenségből. . . de elég sokat kellett várni, hogy egyáltalán étlapot kapjunk. Majd közölte is a pincér ,hogy "periférián kívül estünk"(? ) .
2016. szeptember 19. járt itt
Szívesen betérünk ide egy ebédre/vacsorára. Kisgyerekkel nyugodtan tudunk étkezni. Kedves, figyelmes kiszolgálás van. Az ételek is finomak, persze itt is van hogy mellényúl az ember. Malomtálat szoktunk gyakran fogyasztani, minden ízlést kielégít. Talán ami egyszer sem nyerte el a tetszésemet azok a desszertek voltak (2x próbáltam, azóta inkább iszok egy kávét).
Kiváló 2016. szeptember 19. járt itt
Kellemes hangulat, ételek nagyon ízletesek. Meccsek előtt/után gyakran betértünk ide. A halászlé édesapáméra emlékeztet, ami egyenesen isteni. Sajnos ami nem ízlett azok a párolt zöldségek voltak, ez elég gyakran gyenge pontja ez éttermeknek. A helyi söröket is érdemes megkóstolni. Nagyon várom már, hogy újra eltölthessünk itt pár kellemes órát.