Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves
8646 Balatonfenyves, Kölcsey Ferenc u. 13.

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves a térképen

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves értékelése:

4. helyezett a 11 balatonfenyvesi étterem közül
280. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves képei

Szállások Balatonfenyves városában
Wellness csomagok Balatonfenyves városában

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Az étterem kíváló. Az ételek isteni finomak,a pincérek nagyon figyelmesek mindenkivel. Csak ajánlani tudom. Az elmult években a kedvenc éttermem lett,olyannyira,hogy minden évben ellátogatunk a településre,hogy itt el fogyaszthassunk valami isteni finom ételt. Ide megéri betérni! ! ! Itt minőségi ételt kap az ember a pénzéért. Ha adhatnék 6 csillagot adnék!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 7.
Ha Balatonfenyvesen strandolunk, vagy csak átutazunk a településen, a Gombában étkezünk, mert az Amore pizzájuk TÖKÉLETES! Akárhány helyen ettünk már pizzát az országban (eddig), náluk készül úgy a pizza "ahogy kell" - vagyis ahogy mi szeretjük. Természetesen a többi étel is ízletes és kipróbálásra érdemes, csak a tökéletes pizza miatt még nem igazán került rá sor :) na jó, talán egyszer, és az is ínycsiklandóan finom volt!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ott, még nem okozott csalódást. Ha összehasonlítjuk a közeli büfék ajánlatával, egy komplexebb étkezést nyújt, sokkal minőségibb alapanyagokból, hasonló áron, sőt még olcsóbban is. Ezen kívül kiszolgálnak, nyugodtan le lehet ülni. Jó helyen található, közvetlenül a vasútállomás mellett, a szabadstrand közelében, ami szintén nagyon jó hely.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, mindig finomat ettünk. A kiszolgáló gyors volt és kedves, annak ellenére hogy elég nagy hely. Figyelnek a vendégre, ami külön jól esik. A pizza nagyon finom és vékony tésztás! A többi étel amit kipróbáltunk is kivétel nélkül jól volt elkészítve. Árait tekintve egyáltalán nem drága hely attól függetlenül, hogy Balaton-partról beszélünk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer is ettünk ott nyaralásunk során. Mindkét alkalommal finomat. A pizza nagyon finom, mintha Olaszországban lettünk volna.De ugyanez mondható el a gyümölcslevesról, a salátákról. Csak ajánlani tudom. Nekem is ajánlották, nem csalódtam. A pincérek szerintem nem furák, hanem bájosan fiatalok voltak.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló. Ajánlható hely.:) Ìzletes. Gyors kiszolgálás. Könnyen megközelíthető. Több nyelven beszélő személyzet.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásnál választottuk ezt az éttermet. Nagyszerű olasz konyhát visznek, öten ettünk ötfélét, mindegyik étel kiváló, nagyon finom volt! Egyikünk menüt választott, és az is olaszos volt és nagyon finom. Ár-érték arányban is meglepően jó. A pincérek voltak kicsit furák vagy ügyetlenek csak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfenyvesen és környékén
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2020.09.30.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.183 - 3.397,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.07.16.
Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.763,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.12.23.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.31.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2021.07.16. - 2020.07.16.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.07.16.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417 - 8.021,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.07.22. - 2020.08.25.

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfenyves
Holiday Hotel Csopak Balatonfenyves
Palace Hotel  Balatonfenyves
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria BalatonfenyvesX