Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves
8646 Balatonfenyves, Kölcsey Ferenc u. 13.

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves a térképen

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves értékelése:

6. helyezett a 13 balatonfenyvesi étterem közül
290. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves képei

Szállások Balatonfenyves városában
Wellness csomagok Balatonfenyves városában

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Az étterem kíváló. Az ételek isteni finomak,a pincérek nagyon figyelmesek mindenkivel. Csak ajánlani tudom. Az elmult években a kedvenc éttermem lett,olyannyira,hogy minden évben ellátogatunk a településre,hogy itt el fogyaszthassunk valami isteni finom ételt. Ide megéri betérni! ! ! Itt minőségi ételt kap az ember a pénzéért. Ha adhatnék 6 csillagot adnék!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 7.
Ha Balatonfenyvesen strandolunk, vagy csak átutazunk a településen, a Gombában étkezünk, mert az Amore pizzájuk TÖKÉLETES! Akárhány helyen ettünk már pizzát az országban (eddig), náluk készül úgy a pizza "ahogy kell" - vagyis ahogy mi szeretjük. Természetesen a többi étel is ízletes és kipróbálásra érdemes, csak a tökéletes pizza miatt még nem igazán került rá sor :) na jó, talán egyszer, és az is ínycsiklandóan finom volt!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ott, még nem okozott csalódást. Ha összehasonlítjuk a közeli büfék ajánlatával, egy komplexebb étkezést nyújt, sokkal minőségibb alapanyagokból, hasonló áron, sőt még olcsóbban is. Ezen kívül kiszolgálnak, nyugodtan le lehet ülni. Jó helyen található, közvetlenül a vasútállomás mellett, a szabadstrand közelében, ami szintén nagyon jó hely.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, mindig finomat ettünk. A kiszolgáló gyors volt és kedves, annak ellenére hogy elég nagy hely. Figyelnek a vendégre, ami külön jól esik. A pizza nagyon finom és vékony tésztás! A többi étel amit kipróbáltunk is kivétel nélkül jól volt elkészítve. Árait tekintve egyáltalán nem drága hely attól függetlenül, hogy Balaton-partról beszélünk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer is ettünk ott nyaralásunk során. Mindkét alkalommal finomat. A pizza nagyon finom, mintha Olaszországban lettünk volna.De ugyanez mondható el a gyümölcslevesról, a salátákról. Csak ajánlani tudom. Nekem is ajánlották, nem csalódtam. A pincérek szerintem nem furák, hanem bájosan fiatalok voltak.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló. Ajánlható hely.:) Ìzletes. Gyors kiszolgálás. Könnyen megközelíthető. Több nyelven beszélő személyzet.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásnál választottuk ezt az éttermet. Nagyszerű olasz konyhát visznek, öten ettünk ötfélét, mindegyik étel kiváló, nagyon finom volt! Egyikünk menüt választott, és az is olaszos volt és nagyon finom. Ár-érték arányban is meglepően jó. A pincérek voltak kicsit furák vagy ügyetlenek csak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfenyvesen és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.12.01. - 2021.12.01.
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, jacuzzi és szauna használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.895 - 28.467,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.09.01.
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 29.750 - 32.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.06. - 2021.12.28.
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hotel Vital Balatonfenyves
Venus Hotel Balatonfenyves
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria BalatonfenyvesX