Port A/B Balatonmáriafürdő

4,4
a 15 balatonmáriafürdői étterem közül
étterem, gyorsétterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, vendéglő
Port A/B Balatonmáriafürdő

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Port A/B Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2021. június 27.gyerekekkel járt itt
Hangulatos teraszrész. Kedves kiszolgálás, igényesen tálalt, finom ételek. Ár/érték arányban is kitűnő. 1 héten belül 2x is visszatértünk.
Port A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/ital
2019. július 22.gyerekekkel járt itt
Éppen nyaralásunkat töltöttük, amikor vacsorára megkívántunk egy jó lángost. Messzebbre terveztünk elmenni, de kisgyermekünk nem engedte, így maradt a Port A/B. Fura, de praktikus a rendelésfelvételi rendszer az önkiszolgáló résznél, de nem volt vele semmi gond. Limonádét kértünk, ami nem akart több lenni annál, mint ami.
Kiváló 2018. május 23.a párjával járt itt
A pelso panzióban szálltunk meg a pünkösdi hosszú hétvégén. A tulajdonos ajánlotta ezt az éttermet, mivel ez is az ő családjuk tulajdonában van. Nem csalódtunk. Itt is ugyanaz a kellemes légkör fogadott minket, mint a panzióban. A felszolgált ételek nagyon finomak voltak, és rendes adagok, a borok is kiválóak.
Kiváló 2018. április 28.barátokkal járt itt
2018 tavaszan az étterem átalakítását követően voltunk a Port burger részben. Zseniális Angus burgert ettünk csak ajánlani tudom! Burgerek mellé burgonya és saláta is jár. Italkínálat is kíváló, kézműves sörök, házi limonádé és ice tea. Adagok bőségesek. Étlapon kb 15 steet food étel szerepel. Burgerező környéke rendezett, tiszta. Kiszolgálás kedves volt.
Kiváló 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Egyszer benéztünk a férjemmel,azután ottlétünk alatt ott vacsoráztunk,az önkiszolgáló részében ebédeltünk. Olyan sokat adtak,hogy nem is tudtuk mindet megenni. Az ízek,az adagok,a szervírozás kifogástalan. Az árak vendég barátok. Nálunk a kisvárosban is drágább az étterem,mint a Port A/B-ben.
Port A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - BelsőPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/italPort A/B Balatonmáriafürdő - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 8.családjával járt itt
Véletlenül választottuk ezt a helyet. 7-en voltunk. A rendelés viszonylag gyorsan ment,a pincérek kicsit figyelmetlenek voltak. (Lemaradt evőeszköz majd lemaradt 1 rendelés). 3 fő kért halat,2-en ugyanezt még a 3. másfajtát és sajnos egyikük nem kapta meg,csak amikor már mindenkinek kihozták az ételét akkor vette észre a pincér,így Ő 15 percet még pluszba várhatott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Elég sokan volta az étteremben, amikor odaértünk, (pontosabban a büfé részlegen) így gondoltuk, hogy mi is kipróbáljuk, eszünk valamit. Jó dolog, hogy elfogadják a szép kártyát is például, és vannak állandó menük. (üdítő + gyros, üdítő + hamburger. . . )
Öten érkeztünk, ketten választottuk a sült hekket.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás gyors,precíz,felszolgálók kedvesek segítőkészek.Az ételek bőségesek nagyon ízletesek.Ár érték arány rendben van.Aki arra jár egyen egy jót náluk,nem fog csalódni!
Kiváló 2016. május 28.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen nyaralunk Balatonmariafurdon. Minden alkalommal mikor megerkezunk az elso utunk az etterembe vezet egy jot ebedelni. A nyaralas alatt tobszor is vissza terunk, hol a B onkiszolgalo, hol az A etterembe.
Mind a ket helyen udvarisa, gyors kiszolgalas, finom etelek.
Szeles valasztek, kedvezo arak, a "gyerek" adag se kis adag :)
Ahogy eddig is az iden is az elso utunk ide fog vezetni ;)
Kiváló 2015. május 17.barátokkal járt itt
2015. májusában közepén jártunk itt, még erősen előszezonban. Az étterem volt csak nyitva, az önkiszolgáló rész még nem. A személyzet kifejezetten barátságos és segítőkész, az épület nagyon szép és tiszta. Bár mi csak inni ültünk be, minden hibátlan volt. Az étterem elhelyezése tökéletes, kilátás a csatornára, a kikötőre és a sétányra. Mindenkinek ajánlom!
Port A/B Balatonmáriafürdő a térképen
8647 BalatonmáriafürdőBernáth Aurél sétány 5.
06 30 4449399
• élő zene • koktélok • gyereksarok