Berki Ferencné

Berki Ferencné adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2013.12.03

Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Hévíz lett a kedvenc városom, 2013-ban töltöttem először több napot a városban. Bár már nyár vége volt, de mindenütt virág, és a platánfák, lenyűgöző, el voltam ragadtatva. A Panoráma Hotelben nagyon jól éreztük magunkat, a konyhája szuper, bőséges és nagyon finom volt. Az egész városnak van egy nagyon jó hangulata.
2013. november 26.gyerekekkel járt itt
Gyula egy imádni való város, fantasztikus energiával, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon hangulatos az egész város, a vár és környéke, az emberek kedvesek. A víz kiváló, a strandja szép és családbarát. Az Erkel Hotelben el voltunk kényeztetve finom falatokkal, kedves személyzettel.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a megközelítése, tömegközlekedéssel mentünk, a vasútállomásról villamossal, ami ott tett le a hotel előtt. A strand és az élményfürdő, és az állatkert pár méterre van a szállodától. A konyhája fantasztikus, a személyzet kedves, aranyos volt. Húsvétkor voltam unokákkal, nagyon jó programot csináltak a gyerekeknek, nagyon szerették, élvezték.