BIMMER

BIMMER adatlapja

Regisztráció2016.01.04
Utoljára itt2018.01.16

Gyenge 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
A szoba / apartman / elfogadható, reggeli még elmegy , de a vocsora 3 fogásból áll és ha a vacsora idő közepén mentünk le az már elfogyott. Január elsején a vacsora székelykáposzta volt /illetve maradt mire 20. 00 órakor lementünk/ , de természetesen ahhoz már nem volt kenyér. Pincér válasza: kalácsot tudok hozni. . .
Kiváló 2017. február 1.gyerekekkel járt itt
5 nap 4 éjszákát töltöttünk el 2016 év végén. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Kedves, odafigyelő személyzet, szuper éttermi kiszolgálás. Egy kicsit új dolog volt a kuponos rendszer az étteremben, de minden igényt kielégített. Éttermet plusszban is akjánlani tudom mindenkinek!
Felhasználó fényképei:
Hotel Bassiana Sárvár - Hotel Bassiana Sárvár - Hotel Bassiana Sárvár - Hotel Bassiana Sárvár -
Kiváló 2017. április 4.barátokkal járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk, hol családostul, hol barátokkal, de soha nem okozott csalódást. Minden tekintetben csak ajánlani tudom. Szuper változatos ételek, kedves segítőkész személyzet. /Recepciós hölgyek némelyikére ez nem igaz/ Gyermekeknek szervezett programok, nekünk minden igényt kielégítő wellnes részleg.