4,6

2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Liget Söröző & Étterem Gyomaendrőd vélemények

2023. december 17.gyerekekkel járt itt
Itt nyaraltunk, hát betértünk ide
mert megéheztünk. . . Önkiszolgáló,retro
jelleggel bír a hely, néha nagy a nyüzsi. . .
A kiszolgálás nagyon kedves, mint itt az
emberek általában. Kevés pénzért, korlátlanul,
és finomat ehetünk. . . Jó ár-érték arány.
Kell ennél jobb? Egyértelműen meglepetés.
Gyermekek számára is megfelelő.
Visszatérünk!
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
A 2 éjszakás ittartózkodásunk alatt 2 ebédet ismét itt fogyasztottunk el. Eszünkbe sem jutott máshova menni, szerencsére! Az árak most, 2600 Ft/fő, de a választék az ízvilág tökéletes. Aki itt éhes marad az meg is érdemli! A másnapi ebédnél voltak teljesen új ételek, így is alig tudtunk választani.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 31.a párjával járt itt
Hazafelé Hortobágyról, előre kinézetük a helyet. Bár 10 Km kerülő, de megérte. Jó a hangulata- szép a környéke. Kedves leányzó volt ott a személyzet, készséges . Svédasztalos hely. Nagyon jó áron, sok féle étellel. Ízletes étkek. Ami fogyóban volt, folyamatosan pótolták. Semmiben sem volt hiány. Ajánlani tudom mindenkinek,
Liget Söröző & Étterem Gyomaendrőd - EgyébLiget Söröző & Étterem Gyomaendrőd - EgyébLiget Söröző & Étterem Gyomaendrőd - Egyéb
2092
Kiváló 2021. augusztus 20.a párjával járt itt
Séta közben megláttuk a hírdetőtáblán, hogy korlátlan ebéd fogyasztás 1890 Ft-ért. Hihetetlennek tűnt, de közel volt így bementünk. 1 órát lehet enni és ételt nem szabad a tányéron hagyni, ezt olvastuk bennt. Ez teljesen rendben van. A pultnál egy sört és egy tonicot kértünk, fizettük. 3 féle leves volt és nem is tudom, de vagy 10 féle 2.
Kiváló 2018. március 28.a párjával járt itt
Kellemes környezet,közvetlenül a fürdő mellett. Kedves kiszolgálás. Korlátlan fogyasztás megfelelő kínálatból. Mindenkinek bátran merem ajánlani. A korlátlan fogyasztáshoz képest nagyon kedvező az ár. Van még azon kívül menü is. Mindenki találhat magának megfelelő kategóriát. Évente lejárunk oda,és már megismernek,nagyon kedvesen üdvözölnek minket.
2017. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A fürdő Kempingjébe volt a szállásunk. Onnan körülbelül 1percnyi sétára van ,és természetesen a fürdő területéről is megközelíthető. Választékos svédasztal levesekkel ,sültekkel,rakott ételekkel amik igen ízletesek és degeszre eheted magad. Egy kitétel van, amit kiszedsz meg is kell enni ,ha hagysz valamit plusz díjat kell fizetni!
Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Fix áron (ami jelenleg 1200Ft felnőtteknek, 600Ft gyerekeknek) annyit ehetsz, amennyi beléd fér 2 órán beül. Maradékot nem szabad hagyni. 2-3 féle leves nagyon sok féle főétel és 2 féle desszert közül lehet választani. Érdemes kevesebbet szedni, többször. Többször ettünk már itt családdal és barátokkal is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Szállásadónk az apartmanban hívta fel a figyelmet rá, de útszéli tábla is mutatta, korlátlan ételfogyasztás egy nagyon kedvező összeg befizetésekor. Nosza, próbáljuk ki! Elfogadható választék (bár levesből és desszertből lehetne bővebb is és nem ártana néhány szem gyümölcs sem! Talán azért, mert mi szeptemberben voltunk, lehet főszezonban többféle van?