Bogyó

Bogyó adatlapja

Regisztráció2013.05.13
Utoljára itt2016.05.30

Gyenge 2013. május 14.barátokkal járt itt
Szép, tiszta szoba, igényes szálloda, rugalmatlan személyzettel. . . Az ételek mennyisége nem mondható elegendőnek, a wellness részleg személyzete pedig nem való a vendéglátás, idegenforgalom szakterületre! Nem az a szempont, hogy a vendégek legközelebb is visszatérjenek és ezzel sajnos hosszútávon nem fog előre lépni a szálloda.
Kiváló 2014. február 26.barátokkal járt itt
Egyik szombat reggel hirtelen ötlettől vezérelve kitaláltuk, hogy ellátogatunk Miskolcra, a Kocsonya Farsangra. Felhívtuk a hotelt, ahol az ügyintéző azonnal és kedvezményes áron le is foglalta nekünk a két szobát, 4 fő részére. Megérkezésünkkor egy kedves recepciós Hölgy fogadott minket, a szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek, a fürdőszoba szép.
2014. március 9.a párjával járt itt
A pécsi utazás kiállítás alkalmából utaztunk el és szálláshelyül ezt a szállodát választottuk. Az elhelyezkedése megfelelő, az épület szép. Érkezéskor egy igazán kedves recepciós Hölgy fogadott minket és tájékoztatott, hogy merre találjuk a szobát. A szoba meglepően tágas, szép és tiszta volt.