City Hotel Miskolc Miskolc ★★★★

City Hotel Miskolc Miskolc
3529 Miskolc, Csabai kapu 8.

City Hotel Miskolc Miskolc a térképen

City Hotel Miskolc Miskolc értékelése:

2. helyezett a 39 miskolci szállás közül

City Hotel Miskolc Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében kínálja négycsillagos szolgáltatásait a City Hotel Miskolc. A belvárosi szálloda könnyen megközelíthető, centrális elhelyezkedésének köszönhetően pedig a város látnivalói karnyújtásnyira elérhetőek. A turistalátványosságok felfedezése után a szálloda wellness részlegében garantált a felüdülés.

City Hotel Miskolc Miskolc képei

City Hotel Miskolc Miskolc

City Hotel Miskolc Miskolc vélemények

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
NETEN keresgélve akadtam rá a hotelre ,ami jó helyen van Miskolcon és megtetszettek a vélemények, fotok róla és hogy egy bisztró is van mellette. Foglaltam ,érkeztünk. Parkolás az út mellett,saját magánparkolóba, kamerával megfigyelve. Minden simán ment,kedves személyzet fogadott,a szoba kifogástalan volt óriás erkéllyel,ami nem a zajos utcára nézett.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Nyár elején voltunk itt három éjszakát. A személyzet készséges volt. Tiszta, tágas szobát és tágas (! ) fürdőszobát kaptunk. Egyéni kéréseinket is készségesen teljesítették a szállodához tartozó étteremben. Csak reggelit kértünk, ami (sok szállodában jártam már) viszont kiváló minőségű, változatos volt, és ízlésesen tálalták.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 8.
Könnyű megközelíthetőség, jó elhelyezkedés kedves felszolgálók, viszonylag árbarát minibár, a reggeli ételek és italok minősége

A szoba úgy volt hirdetve, hogy két külön álló ágyas VAGY franciaágyas szoba. Mikor megérkeztünk derült ki, hogy nincsen már csak külön ágyas szoba.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjem osztálytalálkozóra ment Miskolcra, így elkísértük a gyerekekkel együtt. Miskolcot jól ismerem én is, a szállodát a neten találtuk és foglaltuk. Azért esett a választásunk rá, mivel 2 légteres lakosztályt kerestünk, hogy a gyerekek külön tudjanak aludni, és elvárás volt, hogy legyen wellness és belvárosi vagy közeli legyen a szálloda, ezért Miskolctapolca kiesett.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik szombat reggel hirtelen ötlettől vezérelve kitaláltuk, hogy ellátogatunk Miskolcra, a Kocsonya Farsangra. Felhívtuk a hotelt, ahol az ügyintéző azonnal és kedvezményes áron le is foglalta nekünk a két szobát, 4 fő részére. Megérkezésünkkor egy kedves recepciós Hölgy fogadott minket, a szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek, a fürdőszoba szép.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Miskolc belvárosához közeli szálloda ,sok saját parkolóval. Ízlésesen berendezett, kényelmes szobák,nagy tisztaság, figyelmes személyzet. A szilveszteri "buli" 2 étteremben, a szálloda 2 szintjén volt megrendezve, teltházzal. Az ételek ízletesek voltak, nem sablonosak, de aki a hagyományoknak megfelelőt keresett azt is talált.

Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 11.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg és szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.05.30.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Lipicai Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.626 - 17.362,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.21-ig

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

MiskolcX