Borgia

Borgia adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.06.05
Utoljára itt2022.02.15

Átlagos 2016. június 5.a párjával járt itt
Vasárnap délután szerettünk volna itt ebédelni, mert nagyon jókat olvastunk róla. Kinézetük az emeleti teraszt, ahonnan szép a kilátás, és az napsütést is élvezhetjük. Mikor elindultunk felfelé, közölték hogy a fenti rész zárva van. Leültünk lent, ahol is hiába vártunk, nem jött oda hozzánk senki, bár üres volt a helység, és egy asztalnál hárman számlákat rendezgettek.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Nyaralás alatt tévedtünk be ide, nem ismertük a helyet, csak vonzott a mexikói kaja. Elegáns kinti, fedett terasza van, a lenti helység kisebb, de hangulatos, mexikói tárgyakkal. Az ételek rendkívül finomak voltak, a pincérek kedvesek, figyelmesek, mintha családtagok lettünk volna.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Gyönyörű kertben, zegzugos helyeken vannak az asztalok. Az adagok nagyok és finomak. A pincérek kedvesek. Van külön gyerek játszó rész. Az ára kicsit húzós.
Felhasználó fényképei:
Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Diófa Vendéglő Székesfehérvár -