Alabárdos Étterem Szeged

Alabárdos Étterem Szeged
Alabárdos Étterem SzegedAlabárdos Étterem Szeged
Alabárdos Étterem SzegedAlabárdos Étterem Szeged

Alabárdos Étterem Szeged bemutatkozása

Történelmi épületek közé ékelődve a városközpontban található műemlék éttermünkbe invitáljuk Önöket.
Az étterem igazodik a XXI. század étkezési kultúrájához, próbál megfelelni a mai kor elvárásainak.
Az Alabárdos Bár Étterem és Borozó változatos étlappal, szezonális ajánlatokkal várja minden kedves vendégét.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Alabárdos Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2022. október 31.egyedül járt itt
Az Alabárdos éttermet hosszú álom után életre keltették a Tiszavirág tulajdonosai. A bejárattól balra eső éttermi részleget teljes egészében felújították, elegáns, trendi, a boltíves beltér dekorációja szolid, bisztrós. Zöld növények, a hátsó falon fekete-fehér városképek berámázva.
Alabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - EgyébAlabárdos Étterem Szeged - Étel/italAlabárdos Étterem Szeged - BelsőAlabárdos Étterem Szeged - Belső
Kiváló 2022. február 15.a párjával járt itt
A Tiszavirág séfje ideiglenesen itt tevékenykedik, ô a legjobb!! Még az ebédmen is a remekm volt!
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Gyenge 2017. szeptember 17., csoporttal járt itt
2017 Szept. 16-ra szerveztük erre a "Patinás" helyre a 40 éves évfolyam találkozónkat. Az dátumot és az érkezésünk pontos időpontját valamint a menüsort hónapokkal előre leegyeztettük az étterem üzemeltetőjével aki ezeket el is fogadta. A nevezetes napon pontos időben meg is érkeztünk Kb. 50 fővel.
Szörnyű 2017. augusztus 23.családjával járt itt
2017 aug. 20. Gondoltuk, az ünnep alkalmából elköltünk ebben a híres-neves étteremben egy hangulatos ebédet. Az árak láttán kissé elkerekedett a szemünk, de gondoltuk, egyszer megengedhetjük magunknak. Harcsapaprikást rendeltem, amit gyanúsan hamar, kb. 15 perc alatt szervíroztak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Kirándulás közben tértünk be a tejesen felújított, s nemrég újra megnyitott étterembe.
A hely a két féle étlappal, s két helyiséggel számunkra kissé furcsa volt. Miért nem lehet mindkét étlap átolvasása után eldönteni, hogy ki mit eszik? Családilag mentünk, de szívesen választottunk volna ilyen-olyan ételt is, de akkor külön kellett volna ülni?
Az ételek finomak, gusztusosak voltak. Ár-érték arányban megfelelő.
2016. január 18.gyerekekkel járt itt
Kirándulni voltunk a környéken,így hát elhatároztuk hogy felkeressük ezt az éttermet. Udvarias,korrekt,családbarát kiszolgálást kaptunk. Menüt rendeltünk,a leves nagyon finom volt és bőséges,de a második fogás már inkább átlagosnak mondható. A gyermekünk az ebéd vége felé már igen nyűgös volt /sokat kirándultunk/ és ez rányomta bélyegét az ott étkezők, és a mi hangulatunkra is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
2015. április 8.családjával járt itt
Húsvétkor jártunk Szegeden, az Alabárdosban a családommal. Az étel finom volt és elegendő. Gyorsan az asztalra került . Szerettem volna helyi Homokháti, Duna-tisza közi bort fogyasztani, de nem tartanak, csak Villányit, Szekszárdit ,ezen talán lehetne változtatni . Tetszettek a régies díszítések , de a helységet sötétnek találom . A választék elegendő, ajánlom másoknak is .
Kiváló 2014. december 9.barátokkal járt itt
Kollégáimmal több alkalommal jártunk ebédidőben menüt enni ide. Korábban az ára miatt úgy gondoltam a la carte nem engedhetem meg magamnak ezt a helyet, így inkább más helyekre jártunk vacsorázni. De az ebéd menüjük nagyon rendben van, 10 féle főételből és 2 féle levesből lehet választani, a leves szabadszedéses.
2014. október 21.a párjával járt itt
Nem a legjobb hely Szegeden, viszont egész finomak az ételek, az adagok megfelelőek. A kiszolgálással semmi problémánk nem volt, gyorsan megkaptuk a választott ételt. Az árakkal viszont nem teljesen vagyok megelégedve, hiszen inkább hagyományos ételeket szolgálnak fel, semmi különlegesség, ami indokolná a magas árakat.
Nekünk "B" terv volt az Alabárdos, annak megfelelt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2014. október 17., kollégákkal járt itt
Az étterem elég hangulatos, elég finom ételeket fogyasztottunk. Szándékosan írom többször, hogy "elég", mert ugyan minden ténylegesen jó volt, de ha valaki egy éttermet akar kipróbálni Szegeden, akkor nem biztos hogy ez az étterem adja a legmaradandóbb élményt.
Alabárdos Étterem Szeged - BelsőAlabárdos Étterem Szeged - BelsőAlabárdos Étterem Szeged - Étel/italAlabárdos Étterem Szeged - Étel/ital
Alabárdos Étterem Szeged a térképen
6720 SzegedOskola u. 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva