Menta Café & Lounge Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Koronázó tér 3.

Menta Café & Lounge Székesfehérvár a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
A Menta bisztró jobbacska hely Székesfehérvár központjában. A konyhát nem próbáltuk ki, mert épp egy másik helyről jöttünk, ahol a kávézási igényt szántszándékkal félretettük, hogy azt inkább valahol másutt ejtsük azt meg. Nem volt rossz a kávé, átütő sem. Ittunk még egy deci bort is, van néhány jó tételük, a Pannonhalmi apátságtól, Takleréktől, Sauskától, Gerétől.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Séta közben felfigyeltünk a teraszra, ami nagyon jó helyen van. Egy délutáni sörözés alakalmával szerettünk volna szétnézni a teraszról. Bementünk az étterembe, ami inkább bisztró jellegű vlolt, és személyzet nem volt a földszinten. Felmentünk az emeletre, úgyis oda akartunk ülni a teraszra. Ott a pultnál volt egy fiatalember, de ügyet sem vetett ránk.
Cegléd
Kôszeg
Gyöngyös

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Menta trendi, későn este is nyitva tartó bisztró és bár a Romkert közvetlen közelében. Egyáltalán nem az én stílusom, de mégsem éreztem magam itt rosszul. Az ételekről nem tudok nyilatkozni, mert én leginkább a panoráma miatt jöttem be ide, a földszinten nem is nagyon néztem körül, hanem egyből az emeleti terasz felé vettem az irányt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
Imádtuk ezt a helyet régebben. Esküvő után tértünk be ide ebédelni. Az étlap elég hiányos, kevés étel közül lehet választani. Mindenki a saláta mellett döntött, amit több, mint 1 óra alatt készítettek el. Az öntet mellé elmaradt, pont úgy, mint a kiszolgálás. Sajnalom, mert Fehérvár egyik legjobb étterme volt fénykorában.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Többször jártam már itt, egyik barátnőmmel mondhatni törzshelyünk. Viszont mindig akadnak apróságok, ami miatt nem tudok csak jókat mondani róla. Úgy vettem észre, hogy többször cserélődik a személyzet, és emiatt adódnak a problémák. Nagyon sokszor vártunk már több percet is, mire valaki felvette a rendelésünket, illetve többször voltak megcsúszva is annak ellenére, hogy a hely nem volt tele.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délután szerettünk volna itt ebédelni, mert nagyon jókat olvastunk róla. Kinézetük az emeleti teraszt, ahonnan szép a kilátás, és az napsütést is élvezhetjük. Mikor elindultunk felfelé, közölték hogy a fenti rész zárva van. Leültünk lent, ahol is hiába vártunk, nem jött oda hozzánk senki, bár üres volt a helység, és egy asztalnál hárman számlákat rendezgettek.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Gyakran vendègeskedünk itt. Szuper hely. Isteni îzek a belvárosban. Mindenki kedves a hely tiszta

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. november 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Fiatal koromban ez a hely volt a város egyik legmenőbb, legelitebb étterme, úgy hívták Ős Fehérvár Étterem. Jött a rendszer-váltás és eltünt. Most egy kedves, mosolygós fiatalember Sz. Balázs üzletvezető visszahozza régi fényét és csillogását.

2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon jó színvonalú kiváló buli előtti hely:)minden nap szívesen mennék ! Finom ételek nagyszerű kiszolgálás nagyszerű italok elérhető áron es a belvárosban! De egy kávé mellet is el lehet nyugodtan beszélgetni finom pékárúval együtt egy kellemes reggelire is bátran meg tudom vendégelni az ismerősemit! Koktélok változatosak és finomak ütősek!!!!

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amint belépsz, a hangulat azonnal magával ragad. Mindegy, hogy egy kávéra, ebédre, vagy "csak" egy péksüteményért ugrottál be, a személyzet mindig udvariasan és mosolygósan fogad. A jó kedv, már meg is van alapozva! A grillezett zöldségek, a rántott camembert istenien finomak,az adagok nagyok, amit baráti áron és gyorsan kapsz meg.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.30. - 2021.12.31.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.865 - 16.819,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.12. - 2020.12.31.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2020.08.31.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 27.349 - 27.817,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.29.
Zamárdi
2021.08.12. - 2020.08.12.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.12.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.12. - 2021.08.12.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/ 3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, Wi-Fi internet használattal
2020.06.27. - 2020.08.27.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Yacht Wellness & Business Székesfehérvár
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Siófoki nyár (min. 2 éj)

Menta Café & Lounge SzékesfehérvárX