Canada1

Canada1 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2017.08.05
Utoljára itt2019.09.17

Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Rend és tisztaság mindenhol! Az ételek mennyisége és minősége pazar! A kalandpark hatalmas, a wellness szuper, a személyzet mindig mosolyog, figyelmes, segítőkész. Kérdés/kérés esetén azonnal segítenek. 5 csillagos a hely! Amit picit hátránynak éreztem, hogy a nyaralás ideje alatt 40 fok volt, kivételesen vonattal érkeztünk, de a szálloda nem ajánlotta fel, hogy értünk jön vagy kivisz az állomásra.
Gyenge 2017. szeptember 17., kollégákkal járt itt
Céges rendezvény miatt jártam a szállodában. Az érkezéskor nem volt kész a szoba, a 4 személyes liftben max. 2 fő és egy bőrönd fér el. A cégcsoport más szállodáiban is voltam már családdal, így ez a hétvége igazi csalódás volt, ami a szállást illeti.
Kiváló 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Tökéletes befejezése volt az idei nyárnak. A személyzet kedves és segítőkész. Mindig mosolyognak. Érkezéskor masszázs és italkupont kaptunk. A masszázs csodálatos. Az ételek finomak, a kínálat bőséges. Családi szobát kaptunk, ami igazából 2 szoba összenyitását jelentette. Ez előny volt. Külön fürdő a gyerekeknek és nekünk is.