Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét ★★★★

3,7
a 26 kecskeméti szállás közül
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel KecskemétGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét

A Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Élmények (min. 2 éj)
Granada Élmények
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 2 éj)
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Nyár (min. 2 éj)
Granada Nyár
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét vélemények

Kiváló 2024. január 3.barátokkal járt itt
Mi szilveszterkor voltunk ott pár éjszakát barátainkkal, 3 gyerekkel. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel! Én egy tisztaságmániás, ember vagyok, aki mindenhol talál kivetnivalót ami a tisztaságot illeti. Itt azonban, ha igazán elővettem a kritikus énemet, sem találtam semmi problémát! Makulátlan tisztaság volt mindenhol!
Kiváló 2024. január 2.gyerekekkel járt itt
A Hotel személyzete kedves, hozzáértő, segítőkész. A félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, az ételek választékosak, ízletesek. Az ágy rendkívül kényelmes. A szilveszteri vacsora, a program, a retro disco mind szuper volt, a termek berendezése, díszítése nagyon elegáns!
Átlagos 2023. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg lepett,hogy egy 4 csillagos hotelben nincs a fürdőszobaban semmilyen felszereltség egy fali szappan nyomón kívűl . Se sampon,se condicionálló se semmi pipere. Nem is vittem magammal semmit,de a fali szapoan nyomót se töltötték fel,2 nap után kellett szólni érte. A másik,hogy a szobámban se tea vagy kavéföző nem volt. Ez is meg szokott egy 4 csillagosban,itt nem volt.
Átlagos 2023. december 28.a párjával járt itt
A reggeli lehetne választékosabb. a tejeket a dobozból kilehetne kancsóba őnteni. A vacsora is lehetne sokszínübb kevés tésztafélék valamint grill zöldségek voltak. nemvoltak külön valamire érzékeny ételek. A kiszolgálás jeles volt kiemeltem a Laci kiváló szakember mindenre figyelt az ilyent viszont nagyon meg kell becsülni! a vendég köntösök viszont nagyon rászolgaltak egy cserére. Köszönöm.
Gyenge 2023. október 11.csoporttal járt itt
Csoportos rendezvény keretében voltam az elmúlt hétvégén a szállodában, ahol megérkezésekor derült ki, hogy egy 4 csillagos wellness szállodában a wellness 21:00-ig használható . Ez eléggé elkeserítő volt számomra, de sebaj, szombaton majd bepótolom.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Egyéb
Átlagos 2023. július 23.gyerekekkel járt itt
Maga a szálloda nagyon szép, a tó csodálatos, de kisgyerekkel nem annyira ajánlom. Az erdei játszótér erősen felújításra és gondozásra szorul, a gyerekeknek szánt járművek fele vagy nem működik vagy törött és veszélyes. A gyerekszobában is ez a helyzet. Olyan, mintha a leszelektált játékokat bedobálták volna annó oda és kész.
Kiváló 2022. április 25.a párjával járt itt
A szoba messze volt a szolgáltatásoktól, étteremtől. De a berendezés kárpótolt. A TV csak a 6-7 magyar adóra volt programozva, ami furcsa egy 4* szállodától. Az étteremben a kiszolgálás, az ételek a környezet igazán barátságos volt. Az alkalmazottak készségesen segítettek.
2022. március 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet kulturált, segítőkész, konstruktív.
Az étterem megfelelő, az étel választék kielégítő.
A szobák tetszettek.
A wellness részlegben a medence lehetne melegebb, vagy egy "+" medence lehetne, illetve esetleg "+" egy jakuzzi is lehetne (telt háznál elég zsúfolt).
8-10 TV csatornával is lehetne esetleg több.
Összességében azért elégedettek voltunk!
Gyenge 2022. március 17.egyedül járt itt
Nyáron, az itteni borzalmasan rossz tapasztalatok után eldöntöttem, hogy ide többet nem jövök. A kisfiam kérésére mentünk vissza. Ami pozitívum: az a fantasztikus személyzet. Mindenki nagyon udvarias, kedves, figyelmes. . . . és kb. ennyi. . . Ami negatívum: ismét nem jelezték sehol foglalásnál, hogy rendezvény lesz, így a 4 napból 3 napig hallgathattuk a tánctáborozókat, ajtócsapkodást, hangoskodást.
Gyenge 2022. március 16.gyerekekkel járt itt
Az ételek tökéletesek, reggeli választék csillagos ötös, személyzet kedves, udvarias. A szoba viszont kritikán aluli, pedig mi a VIP lakosztályban laktunk, de ezt jóindulattal sem lehet annak nevezni. Kényelmetlen ágy, kicsi szoba, nincs kislámpa az ágyaknál, az egy vicc, nem lehet este olvasni! A melegtől pedig megmaradni is alig lehetett, de a fűtés központi.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHarmónia u. 23.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár