Carola Kennicott

Carola Kennicott adatlapja

Regisztráció2015.04.17
Utoljára itt2016.03.11

Gyenge 2015. április 17.gyerekekkel járt itt
18 eve elek külföldön, s azelött nagyon szerettem a Nancsi nenit. 24 evvel ezelött jartam ott, s igazi kultikus-hely volt. Volt. Mult heten Budapesten jartam a fiammal, s elmentünk oda enni. Melysegesen csalodas volt! Ez a Nancsi neni mar nem az a Nancsi neni! A regi etelek mar nagy reszben nincsenek az etlapon (amely amugyis hatranyara valtozott meg).
Kiváló 2015. április 18.gyerekekkel járt itt
Mult heten Budapesten jartunk, s megmutattam a fiamnak a Budai Varat is. Bementünk a Ruszwurmba is. Oriasi szerencsenk volt, hogy helyet talaltunk, ket alkalommal is, mert gyakorlatilag utanunk azonnal kisebb-nagyobb csoportok todultak be, s nekik mar nem volt hely. Mar maga a hely is varazslatos, a boltives falak között az ember azonnal egy par szaz evvel korabbi Magyarorszagon erzi magat.
2015. április 18.gyerekekkel járt itt
Bö masfel evtizeddel ezelöttig Magyarorszagon eltem, s az akkori etteremvezetöt/tulajdonost ismertem. Sajnos, az idös ur (aki a regi idökböl visszamaradt vegtelensegig udvarias, de nem tolakodo, finom ember volt) feltetelezhetöen mar nem el. Akkoriban allandoan tele volt az etterem, s gondoltam, teszünk egy probat a fiammal, budapesti utazasunk bucsuestejen.