Dunacorso Étterem Budapest
1051 Budapest, Vigadó tér 3.

Dunacorso Étterem Budapest a térképen

Dunacorso Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik téli este az étterem előtt sétálva betértünk egy rétesre és forralt borra, nagyon kedvesen fogadtak, nemcsak azt a vendéget szeretik, aki végig eszi az étlapot. Forralt bort máskor is itt szoktunk inni, fele annyiba kerül, mint a Vörösmarty téren 100 méterrel odébb, is kiváló minőségű borból készül.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Étterem Hét gazdag kínálatából ezúttal a Dunakorzóra esett a választásunk. A háromfogásos menüt háromféle előételből/levesből, négyféle főételből, háromféle desszertből állíthattuk össze. Egyik kategóriában sem ettünk egyformát, ketten hatféle ételt választottunk, és valamennyi tökéletes volt.

gyanikó TOP étteremértékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Jártamban keltemben már sokszor találkoztam a hellyel, de bevallom, eléggé előítéletes voltam vele szemben. Azt gondoltam, hogy ez egy tipikusan külföldi turistákra specializálódott hely égbe szökő árakkal. A bejáratnál lévő étlapon szereplő 1200 Ft-os Gundel palacsinta azonban ínycsiklandozónak tűnt, így helyet foglaltunk a teraszon.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bö masfel evtizeddel ezelöttig Magyarorszagon eltem, s az akkori etteremvezetöt/tulajdonost ismertem. Sajnos, az idös ur (aki a regi idökböl visszamaradt vegtelensegig udvarias, de nem tolakodo, finom ember volt) feltetelezhetöen mar nem el. Akkoriban allandoan tele volt az etterem, s gondoltam, teszünk egy probat a fiammal, budapesti utazasunk bucsuestejen.
Budakeszi

1988 hasznos szavazat
2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dining City étteremhét keretében ebédeltem ebben az étteremben. Fix áron 3 fogásos menüt lehetett választani. Az étterem exkluzív helyen, a Duna korzón található. A jó idő beköszöntével a terasz megtelt főleg külföldi turistákkal. Benn kb. az asztalok 1/3-ánál ültek, én is itt kaptam helyet az egyik Dunára és Budavári Palotára néző ablak mellett, csodálatos panorámával.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
Nagyon hangulatos volt az étterem, az ételek is finomak voltak, de aki itt szeretne jóllakni, az bizony az előétel, főétel, és desszert sort végig kell egye. Az adagok elég szerények. Én jóllaktam nőként, de a párom bizony még egy olyan főétel adagot meg bírt volna enni, mint amennyit kapott. Ehhez képest viszont már az árak magasak voltak.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal ünnepeltük itt az évfordulónkat. Szerettük volna különlegessé tenni ezt a jeles eseményt, így sokáig keresgéltünk a megfelelő étterem után. Megnéztünk számtalan helyet, ám általában ahol szép volt a kilátás, ott lehetetlenül drága volt az étel. Végül megtaláltuk a Dunacorso éttermet. A képek alapján hangulatos helynek tűnt, és az árak is teljesen elfogadhatóak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.05.01. - 2019.06.22.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2019.03.24. - 2020.03.24.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2019.12.19.
Debre Vendégház
Szendehely
2019.03.24. - 2020.03.24.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Dunacorso Étterem BudapestX