Dunacorso Étterem Budapest
1051 Budapest, Vigadó tér 3.

Dunacorso Étterem Budapest a térképen

Dunacorso Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik téli este az étterem előtt sétálva betértünk egy rétesre és forralt borra, nagyon kedvesen fogadtak, nemcsak azt a vendéget szeretik, aki végig eszi az étlapot. Forralt bort máskor is itt szoktunk inni, fele annyiba kerül, mint a Vörösmarty téren 100 méterrel odébb, is kiváló minőségű borból készül.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Étterem Hét gazdag kínálatából ezúttal a Dunakorzóra esett a választásunk. A háromfogásos menüt háromféle előételből/levesből, négyféle főételből, háromféle desszertből állíthattuk össze. Egyik kategóriában sem ettünk egyformát, ketten hatféle ételt választottunk, és valamennyi tökéletes volt.

gyanikó TOP étteremértékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Jártamban keltemben már sokszor találkoztam a hellyel, de bevallom, eléggé előítéletes voltam vele szemben. Azt gondoltam, hogy ez egy tipikusan külföldi turistákra specializálódott hely égbe szökő árakkal. A bejáratnál lévő étlapon szereplő 1200 Ft-os Gundel palacsinta azonban ínycsiklandozónak tűnt, így helyet foglaltunk a teraszon.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bö masfel evtizeddel ezelöttig Magyarorszagon eltem, s az akkori etteremvezetöt/tulajdonost ismertem. Sajnos, az idös ur (aki a regi idökböl visszamaradt vegtelensegig udvarias, de nem tolakodo, finom ember volt) feltetelezhetöen mar nem el. Akkoriban allandoan tele volt az etterem, s gondoltam, teszünk egy probat a fiammal, budapesti utazasunk bucsuestejen.
Budakeszi

1908 hasznos szavazat
2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dining City étteremhét keretében ebédeltem ebben az étteremben. Fix áron 3 fogásos menüt lehetett választani. Az étterem exkluzív helyen, a Duna korzón található. A jó idő beköszöntével a terasz megtelt főleg külföldi turistákkal. Benn kb. az asztalok 1/3-ánál ültek, én is itt kaptam helyet az egyik Dunára és Budavári Palotára néző ablak mellett, csodálatos panorámával.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
Nagyon hangulatos volt az étterem, az ételek is finomak voltak, de aki itt szeretne jóllakni, az bizony az előétel, főétel, és desszert sort végig kell egye. Az adagok elég szerények. Én jóllaktam nőként, de a párom bizony még egy olyan főétel adagot meg bírt volna enni, mint amennyit kapott. Ehhez képest viszont már az árak magasak voltak.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal ünnepeltük itt az évfordulónkat. Szerettük volna különlegessé tenni ezt a jeles eseményt, így sokáig keresgéltünk a megfelelő étterem után. Megnéztünk számtalan helyet, ám általában ahol szép volt a kilátás, ott lehetetlenül drága volt az étel. Végül megtaláltuk a Dunacorso éttermet. A képek alapján hangulatos helynek tűnt, és az árak is teljesen elfogadhatóak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2019.01.16. - 2019.04.16.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.01.16. - 2019.03.23.
Bazilika alatti Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.09.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 11.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.24.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Dunacorso Étterem BudapestX