Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred

8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc utca 4.

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Füreden már sokadszor jártunk,de a kávéházban először.Ismerős ajánlására mentünk.Nagyon jó központi helyen a vitorlás kikötőben van.Igényes.Bécsi jegeskávét és limonádét fogyasztottunk.Személyzet kedves,lelkes.Kihelyezett hirdetőtáblán láttuk,h sűrűn van esti zenés program.Mi pont Király Viktor estéjén jártunk ott.Visszatérő vendégek leszünk!

szamszi TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Igazi sznob hely a legjobb értelemben. Exkluziv környezet. Füred legelegànsabb részén a vitorláskikötöben. Pàr éve csinàltàk meg a sétálót, modern hotel és apartmanok, èttermek bàrak. Karolina mindig tele van. Nem olcsó és néha vàrni kell a pincérre de azèrt mert sokan vannak. Mikor mi voltunk pl a tulaj is beállt rendelést felvenni.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
Nem a komenteket kell olvasni, hanem odamenni és enni - inni. MEGÉRI! ! Jó helyen lévő elegánsan berendezett hangulatos kávéház minőségi termékekkel és profi pincérekkel. Az elfogyasztott citromtorta és a már nem tudom minek nevezett somlói régi nagy idők ízeire emlékeztettek. Az adagok nagyok és ezt figyelembe véve nem is drágák.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
2x jártam ezen a helyen, elég is volt. Jó helyen van,közvetlen a parton egy vitorlás kikötőnél. Jó a design, rózsaszín párnás elegáns kávézó, sok pincérrel. Legjobb helyek állandóan foglaltak. Bécsi kávénk negyed órás várakozás után sem érkezett meg. Jeleztem ezt egy másik pincérnek, az előző aki felvette a rendelést ránk se hederített.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén augusztusban ismét alig vártuk, hogy legyen időnk betérni a Karolinába. Magával ragadó a hely hangulata, a part közelsége, a kilátás, a cukrászda rendezettsége, a gazdag süteményválaszték, a pompás borok. . . A személyzet gyors, rendkívül udvarias, jól nevelt, igazán ritkaság a mai vendéglátásban! Egytől-egyik illemtudóak, ahogy a nagy könyvben olvasható!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túlárazott, eszméletlen rosszul elkészített reggelit sikerült elfogyasztanunk félig, hiszen gyakorlatilag a lecsó már-már ehetetlen, a padlizsánkrém pedig büdös és kellemetlen ízű volt. A pincér érdeklődésére közöltük, hogy ettünk már jobbat is, ő csak felhúzta a vállát, majd értetlenül állt az előtt, hogy a szinte nulla reggeli ára mellé nem kapott borravalót.

Sütő András TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a helyen. Füreden már többször is voltunk, de ez a hely mindig tele volt, most sikerült kifognunk egy asztalt. Nem véletlenül vannak sokan hiszen az emberek kedvelik a házas süteményeket. A választék is egyedülálló hiszen itt nem a megszokott cukrász süteményeket árusítják.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be nem túl extra ebéd után kávézni 9 fő. Csak kérdezés után ajánlották fel azt az asztalt ahol elfértünk, mert foglalt tábla volt kirakva. A tűző napon nem nyitották ki a napernyőt. Szerettünk volna bent leülni, de nem engedték,indoklás nem volt kint a napellenző alatt toltak össze két asztalt, nem volt kényelmes.

boogi TOP étteremértékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Februárban voltunk egy szép napos hétvégén Füreden. A befagyott Balaton sokakat vonzott, olyan nyüzsgés volt Füreden, mint nyáron. Ami nagyon tetszett, hogy minden nyitva volt: a butiktól kezdve a vendéglők, kávézók. Forralt boros pult várta a kikötőhöz érkezőket. Korcsolyázni nem lehetett már, de a jégre még rá lehetett menni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas méretű, szemet gyönyörködtető sütemények, házias ízek, mégis modern elvárásoknak is megfelelő receptek. Itt találhatunk xilites, mandulalisztes finomságot is. Isteni illat lengi be az egész lávézót a helyben, frissen pörkölt kávétól. Érdemes kipróbálni a hidgen áztatott csipkebogyó teát vagy a chai lattét is.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.641,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-F internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.13. - 2020.03.31.
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2021.01.18.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.000 - 28.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.23.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.05.29.
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2020.01.31.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.19.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.01.02.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2021.01.18.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Karolina Kávéház & Koktélbár BalatonfüredX