Náncsi Néni Vendéglője Budapest
1029 Budapest, Ördögárok u. 80.

Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen

Náncsi Néni Vendéglője Budapest értékelése:

vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
harmónika
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:

voti TOP szállásértékelő
voti TOP étteremértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. április 16.
Nagyon jó étterem, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Több mint 10 évvel ezelőtt jártunk itt a családdal, szüleimmel, kereszt-szüleimmel, akiknek akkoriban az egyik törzshelyük volt, én akkor még nem írtam értékeléseket, persze az ittjartam. hu sem létezett még, de már akkor is tetszett az étterem. Úgy tűnik, a Náncsi Néni népszerűsége azóta is töretlen. Tőlünk igen távol esik, nemigen szoktunk errefelé járni (II.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkoromban sokat jártam ide apukámmal. Felejthetetlen a túrógombóc. Aztán hosszú-hosszú évekig nem jártam itt. Egy hónapja azonban kirándulni voltam egy ismerősömmel és a túra végén megláttuk az éttermet. Azonnal betértünk. Fantasztikus volt ugyanazt a hatalmas túrógombócot kaptuk mint 30 évvel ezelőtt gyerekkoromban. Az íze isteni volt.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomak voltak az ételek,az adagok is pont jók.A kiszolgálással is meg voltam elégedve.Hozzátenném;hétköznap jártunk ott,és nem voltak sokan.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP étteremértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen található ez a remek étterem! Az ételek nagyon jók, a kínálat is bőséges. Már nem az 1. alkalom,hogy ide jöttünk a párommal- kirándulások alkalmával! És nincs is messze a Hüvösvölgyi végállomástól. :)Gyerekkoromban majdnem mindig itt pihentem ki a "nap fáradalmait". Gyerekadagjuk is van és rendezvényeket is lehet ide szervezni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Finom kaja, kedves kiszolgálás és a régi retro túró gombóc utánozhatatlan. A családban van étterem [moderálva - a szerk. ] de mivel Hűvösvölgyben nőttem fel és sokszor jártunk ebben az étteremben - elfogult vagyok. Az árak valóban nem túl alacsonyak, de mint vendéglátást közelről ismerős tudom, hogy milyen sok a "járulékos" költség. Mi du.

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. január 27.
Nagyon jó híre van/volt az étteremnek, így "muszáj" volt nekünk is kipróbálni. Nem mondom azt, hogy hanyatt estem tőle. Az ételek átlagosak voltak, ám az áruk ennél borsosabb volt. Átlagos környezet, kedves kiszolgálás, de semmi extra. Egy-egy ebédet vagy vacsorát el lehet ott fogyasztani, de biztosan nem lesz a kedvenc helyem.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéglátóegység udvarház jellegű, kavicsos előkerttel. Nyáron élőzenés aláfestést hallgathat az ide betérő a naplemente mellé. Az étlap régi, letűnt kort idéz ugyanúgy, ahogy a képek a falakon és a berendezés is. Az ételek magyaros jellegűek, különösebben azonban nem finomak és a választék sem túl sokszínű. Az adagok is elég kicsik, ellenben az árak jó magasak.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
18 eve elek külföldön, s azelött nagyon szerettem a Nancsi nenit. 24 evvel ezelött jartam ott, s igazi kultikus-hely volt. Volt. Mult heten Budapesten jartam a fiammal, s elmentünk oda enni. Melysegesen csalodas volt! Ez a Nancsi neni mar nem az a Nancsi neni! A regi etelek mar nagy reszben nincsenek az etlapon (amely amugyis hatranyara valtozott meg).

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az előző látogatás után ez egy katasztrófa volt! A flegma és nagyon laza felszolgálók még mindíg ott dolgoznak sajna! ( utálom ha a vállam simogatja! ) A rendelés felvétele és teljesítése okoz némi káoszt náluk! Az ételekről ne kérdezz, csak rendelj és fizess szó nélkül. Szóval bunkók a felszolgálók. A hely bent iszonyúan kényelmetlen és szűkös!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.713,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.180 - 20.197,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.29.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.784 - 8.524,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.317 - 86.883,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2023.01.15.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 16.219,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 46.837,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Náncsi Néni Vendéglője BudapestX