Csipkebogyó

Csipkebogyó adatlapja

Regisztráció2018.10.28
Utoljára itt2018.10.28

Kiváló 2013. szeptember 7.a párjával járt itt
Kisunokánkkal voltunk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló az étel választék, kedves a személyzet. A welnessz részleg változatos, igényünket maximálisan kielégítette. Az 1001-es szobában voltunk, ahol a mosdóból alul folyik ki a víz és a fürdőszobát elönti: ezért adtam "jó" minősítést a szobára.
Kiváló 2013. november 7.a párjával járt itt
1. Eddigi üdüléseink, szállodai tartózkodásaink alkalmával nem találkoztunk a Hotel Aquarellben alkalmazott hosszabbítási lehetőséggel. Rendkívül jó ötlet! 2. A helyben, előttünk készülő friss vacsora is nagyon jó ötlet, rendkívül FINOMAK az ételek! ! ! ! A meleg ételek nagyon ízletesek, különlegesek, változatosak pl.
Kiváló 2014. március 23.gyerekekkel járt itt
(Nyugdíjas házaspár unokával-ilyen választási lehetőség nem volt. ) Különösen tetszett, hogy márciusban a szabadban fürödhettünk, a 4 éves unokánk számára ez nagy élményt jelentett. Tetszett a vizitorna, a többféle szaunázási lehetőség, a sóbarlang. A reggeli és vacsora választékos, akárki megtalálhatta a neki megfelelőt.