Czifráék

Czifráék adatlapja

Regisztráció2016.10.22
Utoljára itt2019.05.09

Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Évente többször látogatjuk a szállodát,van ,hogy kettesben a férjemmel,de tartottunk már születésnapot,és unokatestvér találkozót is. A személyzet nagyon udvarias,az étteremben dolgozó munkatársak mindig elegánsak,igazi felszolgálók,a probléma megoldó képességük fantasztikusan jó.
Kiváló 2016. október 22.barátokkal járt itt
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl.
Kiváló 2018. április 16.a párjával járt itt
Április 14-16 között voltunk ebbe a kedves szállodában. Mivel először voltunk itt,kicsit nehezen illeszkedtünk be,de gyorsan megtaláltunk mindent és innentől kezdve szuper volt minden. A személyzet kitűnő munkát végzett,semmiben sem szenvedtünk hiányt. Egyik munkatársat névszerint is meg kell említenem:vasárnap ebédet kaptunk amely paradicsomos csirke volt.