damand

damand adatlapja

Regisztráció2013.11.02
Utoljára itt2017.12.28

Szörnyű 2013. november 2.a párjával járt itt
Ma és tegnap mi még rosszabbul jártunk. Az nov. 01-03. ra lefoglalt szállás befizettük, benzinköltséget, matricát finanszíroztuk, de a pihenés helyett zárt ajtók, szutyok, lerobban kert, szakadt, talán a hajdani parkolóba vezető nyitott vaskapu fogadott. A retkes bejárati ajtón a fecnin lévő telefonszám természetesen nem elérhető.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Nagyon szívélyesen fogadott minket a személyzet. Már érkezésünkkor egyeztették velünk az ingyenes masszázs időpontját. A szolgáltatás mindenben tökéletes, az ellátás(napi 3x étkezés, svédasztalos) osztályon felüli volt, mind minőségben, mind választékban. A szoba tiszta, hangulatos és kényelmes , a kiszolgáló személyzet udvarias, kedves volt.
Átlagos 2015. október 27.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttem itt a párommal október 25-27-én. A szoba fala repedezett, koszos, ráférne egy tisztasági festés. A szoba kissé szük, benne nagy ódivató, ormótlan szekrénnyek és hasonló kivitelezésű, több szárnyú, hajtogatható ezer éves kopott tükörrel.