debreceni

debreceni adatlapja

Regisztráció2014.06.27
Utoljára itt2023.08.21

Gyenge 2023. augusztus 19.barátokkal járt itt
Cigánypecsenyét kértünk. Kaptunk helyette egy ízetlen pörköltszerű szószban néhány ,darabjaira hullott ,párolt karaj szeletkét,ami ugyanolyan ízetlen volt ,mint a szósz. Hozzá egy kisebb hagymadarab,amit gondolom karamellizálni akartak - sikertelenül. Ugyanilyen volt a "kakastaréj",még üvegesre sem sikerült megsütni.
Átlagos 2023. augusztus 19.barátokkal járt itt
Többször jártam már ott. Természetesen azért ,mert elégedett voltam. Egyrészt majdnem felére "zsugorodtak" a szeletkék az utolsó vásárlásom óta,másrészt becsomagoltattam 7 darabot,amiből 5 - azaz - öt a vége volt. Ez nyilvánvalóan csak akkor derült ki ,amikor kedveskedtem vele ismerősömnek. Mit mondjak:kínos volt! ! ! !
2014. szeptember 28.családjával járt itt
Pár év után újra elmentünk családommal-a nagyon finom füstölt harcsa emlékét feleleveníteni-egy vasárnapi ebédre. Az említett harcsa változatlanul kiváló volt. Nem úgy a harcsából készült halászlé,ami aznap teljesen vízízűre sikeredett. A pincér rá is érzett,hogy valami nem "kerek" -látva a megmaradt mennyiséget!