Patkós Csárda Tiszafüred
5350 Tiszafüred, 33-as főút mentén, 44-es szelvény (Egyeki elágazás)

Patkós Csárda Tiszafüred a térképen

Szállások Tiszafüred városában
Wellness csomagok Tiszafüred városában

Patkós Csárda Tiszafüred vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 10.
Kirándulásunk a Tisza tó környékén egy ebédel folytatódott, könnyen megtalálható Patkos csárdánál. Felszólítás a csárda előtt Egyek-. 5 km. . jól mutat a jelző tábla az út mellett. . Meg egy nagy bogrács-a mi mindent kifejez. . Nem halászlevet választottuk . Gyors , udvarias kiszolgálás-e gy óra alatt meg ebédeltünk. .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Utóbbi időbben ritkábban járok a 33-as úton így összehasonlíthattam a 1,5-2 évvel ezelőtti kiszolgálást és ételek minőségét az ezévivivel és azt tudom mondani, hogy a minőség romlott. Általábban gulyáslevest szoktam rendelni majd utánna egy turóscsuszát, hát utolsó alkalommal csalódás ért, a levesben a húst vadászni kellett, és az íz nem a megszokott volt, a csuszára vártam a leves utan kb húsz percet, gondoltam frissen készítik, hát nem, enyhős volt a tészta, szalonna meg tejföl alig volt rajta.

2019. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét szülőfalunkba látogatunk,ilyenkor kötelező program a Patkós! Október 23-án nem jutottunk be,akkora tömeg volt,most kong az ürességtől. Igaz,szakad az eső és délután 4 óra van. Érkezünk 15,51-kor. Emberünk és asszonyunk tüsténtkedik körülöttünk,étlapot kapunk,mire kihozza az italokat,addig felszedtük az állunkat a padlóról - az étlap láttán - és rendelünk!

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 napos ünnepen járunk erre,s ilyenkor kötelező program a Patkós. Telt ház van, autók hossza sora a csárda előtt. Tavaly csak a különterembe jutottunk be,most a pultoslány a teraszt javasolja,mi inkább kivárjuk mig üresedik egy asztal. Érkezés után,rendelünk 15,00-kor. Az étlap bővült,a személyzet is,de szükség is van rá.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Kétszer is jártunk itt. Az első alkolammal lenyágözött a hely hangulata a környezet. . . az ételek mennyisége. . . A második alkalommal sajnos már a kiszolgálásnél elvesztettük ezt a varázst. Észre sem vették, hogy bementü, pedig jó nagyot kiöszöntünk és próbáltuk keresni a helyünket. Szóval vártunk és vártunk. . majd mikor már majdnem eljöttünk akkor jött a felszolgáló.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Pár napot töltöttünk Tiszafüreden, 4-esben a gyermekeinkkel. 2. nap kipróbáltuk ezt a csárdát. Nagyon kedves, barátságos kiszolgálást kaptunk. A gyerekek rántott szeletet, magunknak 2személyes tálat rendeltünk. Hatalmas adagokat kaptunk, nem is tudtuk megenni, pedig nagyon finom volt. Ezután már csak oda jártunk vacsorázni.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor már megterveztük ezt az utunkat a párom elhatározta, hogy birka pörköltet szeretne enni. Útba ejtettük Karcagot, de sikerünk nem volt. Szarvason is remek ételeket ettünk, de nem amire vágyott a párom. Már majdnem feladta mikor útban haza felé megpillantottuk a Patkós Csárdát. Még szinte helyet sem foglaltunk mikor már a pincér megjelent.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Régi kedvenc helyünk,nemrég is voltunk itt,a pincérhölgy megismer bennünket. Talán ennek köszönhető, hogy helyet kapunk,mert tömve van az étterem,ennyi embert én még itt nem láttam. A halottak napjára útra kel a fél ország,ahogy mi is. Nem férünk be,de mint kiderűlt,van egy különterem,, ,ott már van egy csapat,, de maguk még beférnek felkiáltással helyet kapunk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Szerettünk volna egy késői ebédre betérni a csárdába,de nagyot kellett csalódnunk! A pincérhölgytől illedelmesen megkérdezte a párom, hogy van-e szabad asztal, mire ő vágott egy grimaszt, majd azt felelte, hogy megnézi. . . Nos, mi álltunk kb. 5 percig, jött-ment mellettünk a pincér hölgy, de válaszra sem méltatott bennünket.

Anikó11 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
A Tisza tóról hazafelé menet 10 órakor betértünk egy jó reggelire. . . . Mikor beléptünk nyugodtan vettük tudomásul , hogy hamar végezni fogunk, mert rajtunk kívül csak 2 asztal van-igaz a mellettünk lévő egy 8 fős társaság volt. Egy olyan asztalnál foglaltunk helyet ami tele volt koszos le nem szedett poharakkal tányérokkal .

Legnépszerűbb csomagok Tiszafüreden és környékén
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 26.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Excellence Apartmanok
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2021.06.27. - 2021.08.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.10.22.
Kristály Apartman
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2022.06.30.
Bogács

Szállodák Tiszafüred környékén
Kikelet Club Hotel Tiszafüred
D&A Apartmanház Tiszafüred
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Patkós Csárda TiszafüredX