Liliomfi Étterem Szolnok

Liliomfi Étterem Szolnok
Liliomfi Étterem SzolnokLiliomfi Étterem Szolnok
Liliomfi Étterem SzolnokLiliomfi Étterem Szolnok

Liliomfi Étterem Szolnok bemutatkozása

Ahogyan az ember beül egy étterembe, rögtön eldönt számos dolgot. A tudatalattinkban a hangulatnak, a színeknek, a villának, de még a sószórónak is hatása van az étel ízére. Ha a minőség nem alapelv egy étterem életében, akkor a konyha igyekezete hiábavaló lehet.

Garden Hotel Szolnok - Napi árak reggelivel
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Liliomfi Étterem Szolnok vélemények

Kiváló 2022. augusztus 31.családjával járt itt
Évek óta tervben volt, hogy ellátogatunk ide, végül egy ünnapi alkalommal erre sort is kerítettünk. Foglalásunk ugyan nem volt, de viszonlag sok üres asztal volt, így bent helyet is foglaltunk. A pincérek kicsit unottak és kedvetlenek voltak, mosolyt nem kaptunk. Az étterem nagyon szép, a hátsó részen lévő ülések, a dekorok és az egész enteriőr nekem nagyon tetszett.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2021. január 22.egyedül járt itt
A Liliomfi Szolnok ikonikus étterme. A konyha a nemzetközi fogásokra alapoz, de megjelennek az étlapon a magyar konyha klasszikusai, valamint mediterrán ételek is. A beltér elegáns, igényes. Az árak értékarányosak. Ami az értékelést illeti szívesen adnék a helynek 5 pontot, de nem tehetem.
Liliomfi Étterem Szolnok - BelsőLiliomfi Étterem Szolnok - BelsőLiliomfi Étterem Szolnok - Étlap/itallapLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 5., kollégákkal járt itt
Egy időben többször volt alkalmam megfordulni ebben az étteremben, ami közvetlenül a színházzal szemben található Szolnok belvárosában.

Az étterem belső milliője nyugodtságot sugároz. A kiszolgálás megfelelő. Az ételek minősége jó. A ragu levesek íze kimondottan jó!

A parkolás az étterem és a színház között általában mindig megoldható. Ha színházba készül, előtte térjen ide be!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 4.barátokkal járt itt
Már évek óta járunk ide. Színház bérletünk van a Szolnoki Szigligeti Színházba és előtt mindig itt szoktunk vacsorázni. Eddig természetesnek tűnt, hogy minden OK. Idén viszont változtattak az étlapon, ami még az eddigin is javított. Bár eddig is ötöst adtam volna, de innentől csillagos ötöst érdemelnek. Szolid, de elegáns hely, figyelmes és gyors kiszolgálás. Remek kínálat.
Kiváló 2016. november 13.a párjával járt itt
Kedves, odafigyelő felszolgàló hölgy!
Ami nagyon fontos!
Gyors kiszolgalàs (vasàrnap 15:00 )
Finom ètelek!
Liliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - BelsőLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/italLiliomfi Étterem Szolnok - Étel/ital
Kiváló 2015. október 11.a párjával járt itt
Az átlagos hazai éttermi választékon túlmutató, izgalmas, változatos, de nem fellengzős, nem túlvariált kínálatot találtunk. Nem túl nagy az étterem, nekünk szeencsénk volt, de érdemes előre foglalni. Udvarias és gyors a kiszolgálás.
2014. július 3.családjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom a gyönyörű tisza parti sétány tövében, nagyon jót ebédeltünk, a kiszolgálás nagyon barátságos bár az ételek picit lassan készültek de kárpótolt minket a végeredmény íze és látványa.
Úgy gondolom sok nívós és drága fővárosi egységgel felvenné a versenyt ez az étterem.
Köszönjük!
Gyenge 2014. június 27.családjával járt itt
Csatlakozom a "soha többé nem megyek ide" családhoz! Szimpatikusnak és megbízhatónak mutatta magát az étterem. A pincér átlagos volt/bár én a helyében mindenképpen tájékoztattam volna magunkat a rendelt pizza méretéről-miután azt egy kicsi lány kérte-de azt végül is hazavittük,mert óriási volt, ez csak zárójelet érdemel/.
Liliomfi Étterem válasza
Kedves Ismeretlen!
A kritikákat sorba állítva válaszolnék:
1. az hogy ki mekkora adagot eszik meg egy étteremben az ne legyen a mi dolgunk eldönteni, merthogy ez tolakodásnak vehetik a vendégek ha a felszolgáló megkérdőjelezi az Önök rendelését.
2014. július 2., Liliomfi Étterem, tulajdonos
2014. március 5.a párjával járt itt
Egy februári péntek este tértünk be vacsorázni és nem bántuk meg,a személyzet udvarias ,gyors volt az étel időben elkészült. Finom és ízletes az adagok megfelelőek,aminek melegnek kellett lenni az meleg is volt,a kért és felszolgált italok bor,üdítő,víz,kávé teljesen rendben és időben megérkeztek.
Szörnyű 2013. november 20.családjával járt itt
Ezt az éttermet csak annak tudom ajánlani aki nagyon ráér és nem éhes, mert egy egyszerű salátára kb. 40-50percet kell várni.
A főétel, amire szintén ennyit kell várni,ráadásul nem elég meleg.
Aki teheti kerülje ezt éttermet,mert ráadásul drága is.
Ha valaki szinházba megy ezt vegye számításba, mert csak a második felvonást tudja megnézni.
Liliomfi Étterem Szolnok a térképen
5000 SzolnokTáncsics Mihály u. 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • koktélok • napi menü • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, olasz
hagyományos magyar fogások
2800 Ft (kb. ár)
Cseh sörök, Lindemans csapolt meggy sör
Hotel Négy Évszak