Liliomfi Étterem Szolnok
5000 Szolnok, Táncsics Mihály u. 15.

Liliomfi Étterem Szolnok a térképen

Liliomfi Étterem Szolnok értékelése:

7. helyezett az 58 szolnoki étterem közül
93. helyezett Észak Alföldön - 678 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC
Krusovice, Lindemans csapolt meggy sör

Liliomfi Étterem Szolnok bemutatkozása

Ahogyan az ember beül egy étterembe, rögtön eldönt számos dolgot. A tudatalattinkban a hangulatnak, a színeknek, a villának, de még a sószórónak is hatása van az étel ízére. Ha a minőség nem alapelv egy étterem életében, akkor a konyha igyekezete hiábavaló ... Tovább >>
Ahogyan az ember beül egy étterembe, rögtön eldönt számos dolgot. A tudatalattinkban a hangulatnak, a színeknek, a villának, de még a sószórónak is hatása van az étel ízére. Ha a minőség nem alapelv egy étterem életében, akkor a konyha igyekezete hiábavaló lehet.
A Liliomfi Étterem ifjú tulajdonosa és mesterszakácsai úgy döntöttek, igyekeznek tökéleteset kínálni látványban, hangulatban, ízben és körítésben egyaránt.
Hogy sikerült-e?

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 22.
A Liliomfi Szolnok ikonikus étterme. A konyha a nemzetközi fogásokra alapoz, de megjelennek az étlapon a magyar konyha klasszikusai, valamint mediterrán ételek is. A beltér elegáns, igényes. Az árak értékarányosak. Ami az értékelést illeti szívesen adnék a helynek 5 pontot, de nem tehetem.

2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Egy időben többször volt alkalmam megfordulni ebben az étteremben, ami közvetlenül a színházzal szemben található Szolnok belvárosában. Az étterem belső milliője nyugodtságot sugároz. A kiszolgálás megfelelő. Az ételek minősége jó. A ragu levesek íze kimondottan jó! A parkolás az étterem és a színház között általában mindig megoldható.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Már évek óta járunk ide. Színház bérletünk van a Szolnoki Szigligeti Színházba és előtt mindig itt szoktunk vacsorázni. Eddig természetesnek tűnt, hogy minden OK. Idén viszont változtattak az étlapon, ami még az eddigin is javított. Bár eddig is ötöst adtam volna, de innentől csillagos ötöst érdemelnek. Szolid, de elegáns hely, figyelmes és gyors kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13.
Kedves, odafigyelő felszolgàló hölgy!
Ami nagyon fontos!
Gyors kiszolgalàs (vasàrnap 15:00 )
Finom ètelek!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 11.
Az átlagos hazai éttermi választékon túlmutató, izgalmas, változatos, de nem fellengzős, nem túlvariált kínálatot találtunk. Nem túl nagy az étterem, nekünk szeencsénk volt, de érdemes előre foglalni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Ha nagyon kötözködni akarnék ( de nem akarok, mert nagyon jót ettünk ott), nekem a pad túl süppedős volt és így magasan volt az asztal, de csak azért zavart, mert fájt a jobb karom.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 3.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a gyönyörű tisza parti sétány tövében, nagyon jót ebédeltünk, a kiszolgálás nagyon barátságos bár az ételek picit lassan készültek de kárpótolt minket a végeredmény íze és látványa.
Úgy gondolom sok nívós és drága fővárosi egységgel felvenné a versenyt ez az étterem.
Köszönjük!

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csatlakozom a "soha többé nem megyek ide" családhoz! Szimpatikusnak és megbízhatónak mutatta magát az étterem. A pincér átlagos volt/bár én a helyében mindenképpen tájékoztattam volna magunkat a rendelt pizza méretéről-miután azt egy kicsi lány kérte-de azt végül is hazavittük,mert óriási volt, ez csak zárójelet érdemel/.
Válasz az értékelésre - 2014. július 2.
Kedves Ismeretlen!
A kritikákat sorba állítva válaszolnék:
1. az hogy ki mekkora adagot eszik meg egy étteremben az ne legyen a mi dolgunk eldönteni, merthogy ez tolakodásnak vehetik a vendégek ha a felszolgáló megkérdőjelezi az Önök rendelését.
Liliomfi Étterem, tulajdonos

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 5.
Egy februári péntek este tértünk be vacsorázni és nem bántuk meg,a személyzet udvarias ,gyors volt az étel időben elkészült. Finom és ízletes az adagok megfelelőek,aminek melegnek kellett lenni az meleg is volt,a kért és felszolgált italok bor,üdítő,víz,kávé teljesen rendben és időben megérkeztek. A mosdó tiszta és kulturált,az egész étterem kellemes,üdítő benyomást keltett.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ezt az éttermet csak annak tudom ajánlani aki nagyon ráér és nem éhes, mert egy egyszerű salátára kb. 40-50percet kell várni.
A főétel, amire szintén ennyit kell várni,ráadásul nem elég meleg.
Aki teheti kerülje ezt éttermet,mert ráadásul drága is.
Ha valaki szinházba megy ezt vegye számításba, mert csak a második felvonást tudja megnézni.

Legnépszerűbb csomagok Szolnokon és környékén
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2021.12.31.
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.28.
Hotel Aquarell
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.12.22.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2021.05.13. - 2022.05.13.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.014 - 18.282,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2022.01.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
2021.05.13. - 2022.05.13.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
2 nap/1 éjszaka 15.850 - 17.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.08. - 2021.12.19.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.

Szállodák Szolnok környékén
Hotel Aquarell Szolnok
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Szolnok
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Lovas ajánlat (min. 2 éj)

Liliomfi Étterem SzolnokX