Dipeti

Dipeti adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2018.02.10
Utoljára itt2018.02.22

Kiváló 2018. február 22.gyerekekkel járt itt
Sokszor szoktunk itt megállni, a pizzájuk verhetetlen, csak itt eszünk ha cegléden járunk és mindig jól lakva távozunk. Gyerekeim kedvence a palacsinta mellett az ingyen wifi és a nagy akvárium az étterem közepén, hosszú percekre leköti őket. A mosdó tiszta és igényes. A felszolgáló hölgyek figyelmesek és kedvesek.
Átlagos 2018. február 17.családjával járt itt
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt.
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
A wasabiban mindig jót eszünk. Tetszik, hogy külön lehet a futószalagra választani szushikat. Jók a hideg és meleg sushik is. Külön értékelendő, hogy születésnapkor 50 % kedvezményt kaptunk az étkezés árából. Nem a legolcsóbb, de ha nagyon éhesek vagytok akkor érdemes befizetni a korlátlan étkezést.