BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle

4,1
a 70 balatonlellei szállás közül
Aparthotel
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok BalatonlelleBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle

BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle bemutatkozása

A Balaton déli partján, Balatonlelle központjában, közvetlenül a parton helyezkedik el a BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok. A szálloda minőségi bútorokkal berendezett apartmanokkal, 160 férőhelyes vitorláskikötővel, külső medencékkel és étteremmel áll a vendégek rendelkezésére.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle vélemények

2023. október 3.a párjával járt itt
2023 február végén töltöttünk 2 éjszakát a szálloda Garden Panzió részében. Összességében jól éreztük magunkat, az ár/érték arány rendben volt. A szobánk pici volt, de tiszta. Az étteremhez és a wellnesshez kicsit sétálni kellett, de az a pár perc még belefért a tűréshatárba.
2022. április 21.a párjával járt itt
Húsvét előtt töltöttünk itt pár napot. Az utca fronti hosszú épületben kaptunk egy apartmant, amelynek takarítására még fél 4-kor is várni kellett. Addig elfogyasztottuk a kikötőben az üdvözlőitalunkat, amely nagyon jólesett a napon sütkérezve, a vitorlásokat figyelve.
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - EgyébBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2019. november 24.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk Balatonlellén a Yacht Klub Anchor Apartman házában. Vadonatúj építésű az apartmanház, gyönyörű hófehér a berendezés. Tágasak a szobák, patyolat tisztaság, tágas erkély, a parttól kb. 100 méterre.
2018. május 17.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a szálláshelyen,ami most kicsi csalódást okozott! Előzőleg az étterem feletti apartmanok egyikében voltunk,ami tágas,jó helyen van a Wellnwess és az éterem megközelitésében! Most a Gardenben foglaltunk,ahol tiszta de parányi szobát kaptunk! Ha többet időztünk volna ezt el sem fogadom,kilátással a szomszédos építkezésre annak minden zajával!
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - KörnyékBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - Környék
2018. április 23.gyerekekkel járt itt
A gyerekek programjaihoz igazodva 2017. júniusban utaztunk el kikapcsolódni. A választásunk Balatonlellére esett és ezt a szállást találtuk az igényinknek megfelelőnek. A környezet csodálatos a Balaton part pár méterre volt az apartmanuktól. Gondozott gyep mindenhol,szép tiszta kültéri medencék,kicsiknek játszótér.
Kiváló 2018. február 17.a párjával járt itt
A Bl Yachtclubban többször szálltunk már meg párommal és kiskutyánkkal. A recepción mindig nagyon kedvesen fogadtak minket, barátságos személyzet van. A reggelinél volt kis kellemetlenség, hogy a reggeliztetés “főnökasszonya” a vendégek feje fölött hangosan beszélt, így megtörve a kellemes reggeli és balatoni látkép élményét.
Gyenge 2017. június 1.a párjával járt itt
Szeretném megosztani negatív véleményemet. Vásároltam maiutazás-on egy lehetőséget még tavaly év végén, amit januárban használtunk fel: 3 nap/2 éj 2 fő részére Balatonra néző apartmanban félpanziós ellátással. Karácsonyi ajándéknak szántam, így izgatottan vártuk a napot.
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - BelsőBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - BelsőBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2017. április 18.barátokkal járt itt
Barátokkal töltöttünk el 3 napot márciusban. A 3 hálós apartman -a recepciós elmondása szerint - tökéletes 6 fő számára. Igen, ha egyikük a nappali kanapéját választja fekhelyül. Ennek ellenére jól éreztük magunkat, a kilátás gyönyörű, az ételek kiválóak. GM étkezést is minden gond (és szájhúzogatas nélkül) rendelkezésre bocsájtottak.
BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - SzobákBL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle - Környék
2017. április 6.gyerekekkel járt itt
Egy igen hűvös,szeles hétvégén jártunk Balatonlellén ahol csinos kis apartmanokban foglaltunk helyet. A "kis lakások" jól felszereltek,tágasak,kényelmesek családoknak is. Nyáron nagyon jó kis hely lehet,de ilyenkor a hideg szélben messze esik a wellness és az étterem -vagyis a főépület.
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Négy éjszakás kellemes pihenést töltöttünk párommal itt, a napsütésen Novemberben,kényelmes, Balaton parti Studio szobában,kiváló wellnessel. Figyelmes személyzet,tiszta,világos szoba karnyújtásnyira a Balatontól,napfényes wellness-"tengerre" nézve,étterem is az épületben,jó reggelik-vacsorák,zárt parkoló! Csak ajánlani tudom! Tél lévén kevesen voltunk,csend és nyugalom adott volt a jó pihenéshez!