Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest

4,3
étterem
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest vélemények

2020. október 1.a párjával járt itt
A Podmaniczky úti Wasabiba sűrűn járunk, így van tapasztalatunk a személyzettel kapcsolatban. Sajnos azt látjuk, hogy 5-ből 4 alkalmazott abszolút nem erre a pályára való. Nem tudom, mi alapján választják őket ki, de javaslom, picit figyelmesebb és körültekintőbb legyen a választás.
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
A wasabiban mindig jót eszünk. Tetszik, hogy külön lehet a futószalagra választani szushikat. Jók a hideg és meleg sushik is. Külön értékelendő, hogy születésnapkor 50 % kedvezményt kaptunk az étkezés árából. Nem a legolcsóbb, de ha nagyon éhesek vagytok akkor érdemes befizetni a korlátlan étkezést. Néha elvitelre is rendelünk, azzal is meg vagyok elégedve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 11.a párjával járt itt
Nagyon rég jártam a Wasabiban, utoljára talán kb. 7 éve. Akkor is imádtam a running sushi stílust, hogy azt és annyit ehetek, próbálhatok ki, amit csak akarok, és nem kell egy étel mellett döntenem és elfogyasztani, ha a fene fenét eszik is. Párommal érkeztem újrakezdőként és az eddigi emlékeimet csak alátámasztotta az étterem.
Kiváló 2017. január 2. járt itt
Az étterem belseje elegáns, harmonikus. Étlapról is választhatóak fogások, de mi a a korlátlan ételfogyasztást választottuk a "futószalagon" körbejáró hideg és meleg fogásokból. A felszolgálótól érdeklődtünk egy-egy-számunkra nem ismert étel mibenlétéről, aki udvariasan és körültekintően válaszolt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 9.a párjával járt itt
Már többször is jártunk itt, de csak most jutottam el oda, hogy írjak is a helyről. Mi csak a Nyugatinál lévőt látogattuk mindíg, a Wasabik közül, ezért a többiről nem tudok nyilatkozni, de a Podmaniczkyn lévőt csak ajánlani tudom mindenkinek. Azoknak is ajánlom akik még sose ettek hasonlót, mert itt bármiből lehet csipegetni, és az édességeket kihagyni tilos!
Átlagos 2015. október 27.a párjával járt itt
Többször rendeltem már tőlük korábban, most azonban úgy döntöttünk, hogy ellátogatunk az étterembe. Sajnos a korábbi pozitív tapasztalatok után most inkább csalódnunk kellett. Annak ellenére, hogy frissensültet kértünk, olyan volt, mintha nem akkor sütötték vona ki, a rizs és a mártás egyébként finom volt. És az adag sem volt túl nagy. A másik fogyasztott étel jobb volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretjük a helyet, bár az ételek minősége/változatossága mostanában mintha sokat romlott volna, ráadásul sokszor csak hellyel-közzel töltik a szalagot, és már az első asztalnál hatalmas rések vannak. Ennek ellenére szerintem mindenki megtalálja a számítását, legalábbis, ha csak nem idegenkedik nagyon az újdonságoktól.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 10. járt itt
Aki első alkalommal tér be a Wasabiba, az készüljön fel, hogy olyan érdekességek fognak kikötni a tányérján, amelyek létezéséről előtte fogalma sem volt. A "running" kiszálgálási stílusból következően zavaró, hogy az ételek mellé/alá/fölé sehol sincs kiírva, hogy mit veszünk le a szalagról, így a kísérletező kedvűek teljesen ismeretlen falatokkal találkozhatnak, amelyekről valószínűleg sosem fogják megtudni, hogy mik voltak.
Kiváló 2014. február 14.a párjával járt itt
Több éve visszajáró vendégek vagyunk, bár évente 1-2 alkalommal tudunk csak a gyerekek mellől a férjemmel elszabadulni. A férjem imádja a szusit, és elég nagy mennyiségeket bír enni, magam részéről pedig az ázsiai, ezen belül is a japán konyhát nagyon szeretem, de inkább a tempurát, zöldséges ételeket, a szusit kevésbé.
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - Külső képWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - Külső képWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Podmaniczky utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 18.a párjával járt itt
Minden évben készülök legalább egy Wasabi-látogatásra. (Több sajnos nem nagyon szokott beleférni. ) Merthogy imádom a running sushi-rendszert, szeretek várni egy-egy jó "fogásra". Az egyik soron a hideg készítmények jönnek (sushik, makik, édességek, levesek, egzotikus gyümölcsök), másikon a meleg ételek.