Kajahu Food Together Budapest

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Kajahu Food Together Budapest vélemények

Szörnyű 2020. február 24.barátokkal járt itt
Mindenki dicsérte a helyet, de én voltam az a vendég akinek meleg, szobahőmérsékletű Aperol Spritz-t szolgáltak fel, jég nélkül, majd a hamburgerhez rendelt sültkrumpli egy hideg maradék volt, melyet visszaküldettem, és 1 perc múlva megkaptam ugyan azt az adagot melegen. Puha, sótlan sültkrumpli, frissen sütésnek nyoma sincs - a mellettem ülővel összehasonlítva mondhatom ezt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Hirtelen ötlet volt, hogy itt ebédeljünk. A rendelés picit döcögős az érintőképernyők miatt, de azért csak sikerült mindannyiunknak rendelni. Az ételek átlagosak voltak, mennyiségre nem hatalmas adagok. A kiszolgálás emberi részén azért még bőven van mit javítani: mielőtt valaki elől el szeretnék vinni a maradékot, illene megkérdezni, hogy befejezte-e.
Kiváló 2019. április 7.családjával járt itt
Nagyon kiváncsi voltam már erre a modern technikára épült vendéglátó helyre. Ma végre elmentünk, de az árak miatt csak nasiztunk. Érdekes, de egyben gyors volt a számitógépes rendelés. A hely belülről szinte robotszerűen hatott. A desszert finom volt, de a burger az árához képest kisebb volt, mint máshol. A kisfröccs ára is öt csillagos szállodához
illő volt.
Kajahu Food Together Budapest - Belső
Gyenge 2018. október 31., kollégákkal járt itt
Nem tudom, hogy a véletlennek vagy mi másnak köszönhető, de 2 és fél évvel az előző látogatást követően ismét visszatértünk ide egy ebédre, és a főétel nagyon hasonlatos volt az előző alkalomhoz. Viszont az árak nőttek, az adagok pedig összementek. A szisztéma nem változott, továbbra is az asztalba épített tableten kell kiválasztani és megrendelni az ételeket.
Kajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étlap/itallapKajahu Food Together Budapest - Külső képKajahu Food Together Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. február 17.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt, a hely koncepciója szerintem nagyon jó, a jövő, hogy a sokszor “flegma, unott” felszolgálók helyett, a gépek veszik át a szerepet. A burgerük finom volt, de semmi extra.
Kedves volt a személyzet, tiszta volt a mosdó. Aki szereti a modern dolgokat és nem szereti a túlbuzgó pincéreket, az szeretni fogja ezt a helyet. Ajánlom, érdemes kipróbálni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 27.egyedül járt itt
Kíváncsi lettem az igéretesen hangzó szürkemarha sajtburgerre, ezért kipróbáltam. Nekem egyáltalán nem nyerte meg a tetszésem, sem a hely, sem a kaja. Számomra túl modern, a rendeléshez is a mai kor gyermekének kell lenni. A sajtburgerrel sem volt szerencsém, túl íztelen , száraz volt, a késsel is alig tudtam elvágni.
Kiváló 2017. november 8.családjával járt itt
Családommal ültünk be a rendkívül jó helyen lévő, modern étterembe. Tavaly már jártam itt Párommal, de most visszahúztak a jó élmények. Rutinosan adtam le a rendelést az asztalba integrált touchpad-os képernyőn. A szülők csak úgy pislogtak, hogy épp mi történik, vicces volt a helyzet. A szürkemarha sajtburger rendkívül ízletes volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2017. október 28.barátokkal járt itt
Délutáni traccspartira és egy szürkemarha hamburgerre ültünk be barátnőmmel a Kajahu-ba, neki érdekes volt, nekem nem annyira. Nekem furcsa volt a nagy hodály, a csupasz falak, a végigfutó csövek, nekem túl modern volt. Én már az idősebb korosztály képviselem, de benne vagyok az új dolgokban. Nekem ez nem jött be.
Kajahu Food Together Budapest - Külső képKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - Külső képKajahu Food Together Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 29.barátokkal járt itt
Budapesten a környéken járva kerestem a legközelebbi, ugyanakkor legjobbnak értékelt éttermet ebédelési szándékkal. A kritériumoknak a Kajahu felelt meg legjobban. Még 12 óra előtt odaértem, amikor még teljesen üres volt az étterem. A felszolgáló hölgynél érdeklődtem, hogy hogy működik az étterem, hova lehet ülni.
Kajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - Egyéb
2016. november 6.barátokkal járt itt
A kaja. hu-t már kinéztem magamnak vagy fél éve, most végre sikerült eljutni ide is, a határon kívüli magyar borászoknak a Pesti Vigadóban tartott borkóstolója után. A beltér nagyon ötletes és dizájnos, látványkonyhával működnek, van egy kis piaci feelingje is a helynek. Mi az emeleten ültünk le.
Kajahu Food Together Budapest - EgyébKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - BelsőKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Étel/italKajahu Food Together Budapest - Külső kép