Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs

magyar, angol, olasz
EC/MC
Heineken, Zlaty Bazant

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs bemutatkozása

Éttermünk 1996-ban nyitotta meg kapuit! Alapanyagainkat szinte kivétel nélkül Olaszországból hozzuk illetve hozatjuk! Németországban szerzett tapasztalataimat (10 év olasz éttermekben) próbálom kamatoztatni ebben az étteremben! Néha beugrik Alessandro Arena barátom is főzni! (Paprika TV Olasz meló) A pizzákat fatüzelésű kemencében sütjük, ami Pécs belvárosában egyedülálló! Tésztáinkat szinte kivétel nélkül helyben készítjük, a házi ciabattával egyetemben! Különlegességeink az argentin angus marha (bélszín ill. rostélyos) és a friss tengeri finomságok! Ha olasz vendégek jönnek hozzánk, semmi gond, hiszen a németországi évek alatt jól megtanultam olaszul!

Üdvözlettel: Zachár Zsolt tulajdonos

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs képei

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs vélemények

wolferl TOP étteremértékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Kétszer is visszatértünk ide vacsorázni pécsi nyaralásunk során, mert minden fogás elképesztően finom volt és külön tetszett nekünk, hogy kiváló alapanyagokból készítik az abszolút minőségi olasz ételeket. A felszolgálók is nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Rég ettem ilyen klasszikusan jó pizzát!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Az ételek túlárazottak. Minőségben nem rossz, de felejthető. A pincérek kedvesek voltak. A mosdó takarítása kivetni valót hagy maga után.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az Elefanto étterem és pizzéria hosszú ideje Pécs egyik megbízható, korrekt helye. Az utóbbi tíz évben három ízben is ettünk itt, bár igyekszünk mindig új helyre menni. De valahogy mindig volt valaki aki látni akarta az Elefantot vagy akinek mi akartuk megmutatni. Apróbb hibák akadnak, de a tisztes négy pontot mindig hozzák.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Hihetetlenül túlárazott hely. Az ételek nem érik el a kifőzdei minőséget, az ár viszont indokolatlanul borsos. Pécsen harmadáron ettem sokkal jobbat. Amúgy meg át is vernek. Rizottót kaptam nem rizottó rizsből. Ez biztos, értek hozzá. Ha Pécsen jársz, ezt a lehúzós szinvonaltalan helyet messzire kerüld!

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Esti séta alkalmával mentünk el az étterem előtt és csak rápillantottunk az ablakra és láttuk egy úr nagyon gusztusos pizzát eszik a barátnőm mondta menjünk be, de előtte a bejáratnál láttuk egy táblára ki volt írva napi ajánlat 4 sajtos pizza az árat már pontosan nem tudom. Bementünk néztük az étlapot hát sajnos azon sokkal drágábbak voltak a pizzák ezért megkérdeztük a napi ajánlat aktuális e .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A fiam élete legjobb lasangnéját ette. Ami nagy szó mert a téma szakértője. Udvarias kiszolgálás,a pincér hölgy a nagy melegre való tekintettel egy idő után hozott még jeget az italunkba és szép környezet,hangulatos terasz. Az ételek finomak és bőségesek a desszertek csodálatosak. Hétköznap este a terasz és a belső helyiség is dugig tele volt,ez sokat elmond a helyről.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Kétszer is jártam már a Jókai-tér gyöngyszemében, de szerintem lesz több alkalom is. Nem a magyar diákok pénztárcájához igazították az árakat, de megbeszélésekhez, baráti összejövetelekhez megfelelő étteremről írok most. Viszonylag széleskörű a választék, kedves a kiszolgálás, főleg a pizzákat tudom ajánlani mindenkinek.

Dollcsi TOP étteremértékelő
2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Kollégákkal jártam itt. Pécs belvárosában van. Az étterem modern és szép. A kemence a tér közepén van, isteni illatokat és látványt nyújtva ezzel. Az étlap megfelel a hagyományos olasz étkezésnek, bőven van választék. A kiszolgálás kedves, gyors, szakszerű és nem tolakodó. Az ételek küllemre nagyon szépek, de sajnos nagyon kis adagok, azok számára akik nem tudnak egy egész menüsort végig enni, csak úgy ennének egy tállal.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Épp az esti csúcs előtt érkeztünk. Így a rendelésfelvétel gyorsan ment. A pizzák is gyorsan érkeztek. A saláta nagyon finomra sikerült. Nem volt gond, hogy a saláta után a desszertet is két kanállal kértük. Isteni vacsora, szuper kiszolgálás. Köszönjük! Kár, hogy a hideg időben kicsi a rendelkezésre álló hely. . . ui: a számlát a bor dobta meg kissé - de megérte!

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Az étterem akciót tart: a tészták és pizzák féláron fogyaszthatók, ha egy italt is vásárol mellé a vendég. Megvallom ez volt a fő ok, hogy felekerstük barátainkkal a jó hírű, de nem olcsó helyet. Az étterem tiszta, de kissé túlzsúfolt, nem otthonos, bár gyertyával igyekeztek hangulatot varázsolni. Téztákat, pizzát, bort, sört, üdítőt ittunk.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Palatinus Grand Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.297 - 15.448,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Corso Hotel Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.435 - 17.492,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2022.07.10.
Dráva Hotel Thermal Resort
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.20.
Gere Luxus Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2021.08.12.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.27.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 25.146,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2021.08.12.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2021.08.12.
Gere Art Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.12.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.30.
Szabó Vendégház
Siklós
2 nap/1 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül
2020.06.04. - 2021.12.31.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.16. - 2021.08.12.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

Elefántos Étterem & Pizzéria PécsX