Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs

magyar, angol, olasz
EC/MC
Heineken, Zlaty Bazant

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs bemutatkozása

Éttermünk 1996-ban nyitotta meg kapuit! Alapanyagainkat szinte kivétel nélkül Olaszországból hozzuk illetve hozatjuk! Németországban szerzett tapasztalataimat (10 év olasz éttermekben) próbálom kamatoztatni ebben az étteremben! Néha beugrik Alessandro Arena barátom is főzni! (Paprika TV Olasz meló) A pizzákat fatüzelésű kemencében sütjük, ami Pécs belvárosában egyedülálló! Tésztáinkat szinte kivétel nélkül helyben készítjük, a házi ciabattával egyetemben! Különlegességeink az argentin angus marha (bélszín ill. rostélyos) és a friss tengeri finomságok! Ha olasz vendégek jönnek hozzánk, semmi gond, hiszen a németországi évek alatt jól megtanultam olaszul!

Üdvözlettel: Zachár Zsolt tulajdonos

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs képei

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Az ételek túlárazottak. Minőségben nem rossz, de felejthető. A pincérek kedvesek voltak. A mosdó takarítása kivetni valót hagy maga után.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az Elefanto étterem és pizzéria hosszú ideje Pécs egyik megbízható, korrekt helye. Az utóbbi tíz évben három ízben is ettünk itt, bár igyekszünk mindig új helyre menni. De valahogy mindig volt valaki aki látni akarta az Elefantot vagy akinek mi akartuk megmutatni. Apróbb hibák akadnak, de a tisztes négy pontot mindig hozzák.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Hihetetlenül túlárazott hely. Az ételek nem érik el a kifőzdei minőséget, az ár viszont indokolatlanul borsos. Pécsen harmadáron ettem sokkal jobbat. Amúgy meg át is vernek. Rizottót kaptam nem rizottó rizsből. Ez biztos, értek hozzá. Ha Pécsen jársz, ezt a lehúzós szinvonaltalan helyet messzire kerüld!

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Esti séta alkalmával mentünk el az étterem előtt és csak rápillantottunk az ablakra és láttuk egy úr nagyon gusztusos pizzát eszik a barátnőm mondta menjünk be, de előtte a bejáratnál láttuk egy táblára ki volt írva napi ajánlat 4 sajtos pizza az árat már pontosan nem tudom. Bementünk néztük az étlapot hát sajnos azon sokkal drágábbak voltak a pizzák ezért megkérdeztük a napi ajánlat aktuális e .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A fiam élete legjobb lasangnéját ette. Ami nagy szó mert a téma szakértője. Udvarias kiszolgálás,a pincér hölgy a nagy melegre való tekintettel egy idő után hozott még jeget az italunkba és szép környezet,hangulatos terasz. Az ételek finomak és bőségesek a desszertek csodálatosak. Hétköznap este a terasz és a belső helyiség is dugig tele volt,ez sokat elmond a helyről.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Kétszer is jártam már a Jókai-tér gyöngyszemében, de szerintem lesz több alkalom is. Nem a magyar diákok pénztárcájához igazították az árakat, de megbeszélésekhez, baráti összejövetelekhez megfelelő étteremről írok most. Viszonylag széleskörű a választék, kedves a kiszolgálás, főleg a pizzákat tudom ajánlani mindenkinek.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Kollégákkal jártam itt. Pécs belvárosában van. Az étterem modern és szép. A kemence a tér közepén van, isteni illatokat és látványt nyújtva ezzel. Az étlap megfelel a hagyományos olasz étkezésnek, bőven van választék. A kiszolgálás kedves, gyors, szakszerű és nem tolakodó. Az ételek küllemre nagyon szépek, de sajnos nagyon kis adagok, azok számára akik nem tudnak egy egész menüsort végig enni, csak úgy ennének egy tállal.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Épp az esti csúcs előtt érkeztünk. Így a rendelésfelvétel gyorsan ment. A pizzák is gyorsan érkeztek. A saláta nagyon finomra sikerült. Nem volt gond, hogy a saláta után a desszertet is két kanállal kértük. Isteni vacsora, szuper kiszolgálás. Köszönjük! Kár, hogy a hideg időben kicsi a rendelkezésre álló hely. . . ui: a számlát a bor dobta meg kissé - de megérte!

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Az étterem akciót tart: a tészták és pizzák féláron fogyaszthatók, ha egy italt is vásárol mellé a vendég. Megvallom ez volt a fő ok, hogy felekerstük barátainkkal a jó hírű, de nem olcsó helyet. Az étterem tiszta, de kissé túlzsúfolt, nem otthonos, bár gyertyával igyekeztek hangulatot varázsolni. Téztákat, pizzát, bort, sört, üdítőt ittunk.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Nagyon finom pizzák, eredeti olasz alapanyagokból, helyben, kemencében sütve. Gyorsan készült. Van napi ajánlat is olcsóbban.
A lasagne viszont nem ízlett, sűrített paradicsom ízű és zsíros volt, amolyan magyaros ízléssel készült.
A mellette levő kisboltban otthonra is lehet vásárolni alapanyagokat.
És a tiramisu isteni!

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Kálvária-Rácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.24. - 2019.12.28.
Andrea & Mónika Vendégház
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.11.30.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Corso Hotel Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.151 - 11.478,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.17. - 2021.08.01.
Gere Nyaralóház
4 nap/3 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.11.05.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komfort Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 8.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.29. - 2019.11.20.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással és istálló-látogatással, fürdőköpeny használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.25.
Baranya Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi díszvacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Harkányi Psoriasis Centrum
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Elefántos Étterem & Pizzéria PécsX